Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Bonaventúra lány és fiú név is?

A Bonaventúra lány és fiú név is?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy ez egy fiú név. Ha beírom a Googlebe, akkor is azt írja, hogy fiú, de hát én egy ilyen nevű lánnyal nőttem fel. Ez hogy lehet?

#fiú #név #lány #Bonaventúra
2022. ápr. 23. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fiú név. Nem lehet hogy aki ismertél félig más nemzetiségű is volt? Mert ha az egyik szülő nem magyar akkor elnézőbbek. Az is lehet hogy külföldön született, valahol ahol nem ennyire szigorúak a szabályok. Előfordulhat, bár ezt tartom legkevésbé valószinűnek, hogy eredetileg lánynévnek volt kategorizálva és késöbb változtattak rajta. Sok név tűnik el a névlistából ha nem adják őket a gyerekeknek.
2022. ápr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindketten magyarok és itt is született. Tudom, mert szomszédok is voltunk.
2022. ápr. 23. 08:49
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Franciaországban ez vezetéknév (is?). Kézilabdában van egy játékvezető-páros, a Bonaventura ikrek (hölgyek). Női kéziben elég sok rangos meccset vezetnek.
2022. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet máshogy volt kategorizálva akkor még. Előfordulhat, rengeteg néz került már a süllyesztőbe, ha jól tudom a férfi neveknél az Andrea is, mert ugye az olaszoknál ez férfi név.
2022. ápr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudtam, hogy lány név, legalábbis még gyerekkoromban így volt. Most direkt megnéztem és valóban a fiú nevek közt van. Szerintem időközben változtattak rajta. De azért fura, hogy vki lányként/nőként ezt a nevet használja, pedig már férfi utónévnek számít.
2022. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerinten is nagyon fura.
2022. ápr. 23. 09:19
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem apám mesélte hogy az egyik ismerősét annó Leokádiának hívták, de ez a név sem szerepel már a névlistában, szóval biztos hogy vesznek ki belőle neveket.
2022. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legszebb magyar keresztnév : Leokádia
2022. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!