Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dorina név mennyire jön be?

Dorina név mennyire jön be?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett és illik is a vezetéknévhez, csak érdeklődni jöttem kinek mennyire tetszik. Van e ennek a névnek becenevei? Bár ez nem annyira fontos de jó lenne tudni :). Jóban Rosszban sorozatban is van volt egy Dorina, onnan kaptam fel mint ötlet, ott hallottam először és nagyon magával ragadott, az előtt amúgy nem hallottam ezt a nevet még. Mennyire gyakori vagy ritka manapság?

2022. ápr. 28. 05:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem közepesen népszerű.

Nekem nem tetszik, egy tulgondolt Dóri számomra.

De ezen kívül egy a többség számára vállalható csajos név, se nem röhejesen kulfoldies vagy ősmagyar samanos, jó név.

2022. ápr. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Magamon kívül más Dorinát nem ismerek a környezetemben. Nekem semmi bajom a névvel. Sőt, a vezetéknevemmel együtt nagyon sokan megjegyzik, hogy nagyon szép. Lehet sokféleképpen becézni.

Sosem voltam csúfolódás tárgya a nevem miatt.

2022. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik
2022. ápr. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%

Mainstream, ezért nem adnám.


Inkább Zorina vagy Norina.

2022. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen elfogadható, vállalható név. Nem olyan ritka és idegen hangzású, de nem is tucat név. Mondjuk becézve, például Dóri nem tetszik. Vagy nem tudom, hogyan lehet még becézni.
2022. ápr. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Meglehetősen népszerű. Nekem pont azért nem tetszik, mert önmagában is becenévnek hangzik. De becézhetitek Dorkának, Dorcinak, vagy csomó egyéb módon.
2022. ápr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, vállalható név.
2022. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Dóra külfödies becézése. 2021-ben a 47. leggyakrabban adott név volt.
2022. ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

En imádom. Az én környezetemben sincs rajtam kívül Dorina.


Engem általában Dórinak vagy Dórikának becéznek.

2022. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép név
2022. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!