Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon mi az oka (ha van),...

Vajon mi az oka (ha van), hogy némelyik családban sok fiú gyermek, más családban meg sok lány gyermek születik?

Figyelt kérdés
Ahogy járkálok odakint sokszor feltűnik, hogy az egyik anyuka 3 lány gyermekkel, a másik meg 3 fiú gyermekkel van. A mi családunkban nagyapámék kilencen voltak testvérek, de abból 8 fiú volt és mindössze 1 lány. A nagyimék meg négyen voltak lányok. Egyszer azt olvastam, hogy a femininebb külsejű pároknak inkább lányuk születik. Nem tudom, hogy ez igaz-e.

2022. ápr. 30. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Én meg azt olvastam, hogy ahol lányok születnek, ott a családi rendszerben/dinamikában a női energia szorul pótlásra, ahol fiúk, ott pedig a férfienergia. Én sem tudom, hogy igaz-e.
2022. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon erdekes ez engem is erdekel.

Nagymamamek heten voltak es csak a nagyi volt lany. Nagypapamek mind az öten fiuk voltak.

2022. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha hiszitek ha nem (olvassatok utána), ez a férfitól függ.

Ha a férfinak több olyan spermája termelődik (genetikailag), amik X kromoszómát tartalmaznak, akkor nagyobb valószínűséggel lesz lánya. Ha több olyan spermája termelődik, ami Y kromoszómát tartalmaz, nagyobb valószínűséggel lesz fia. Ennyi.

2022. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Jelenleg 1 kislanyunk van. Tavaly elött sajnos el vesztettünk egy kis babat ö is kislamy lett volna. Majd tervezünk meg egy gyereket remelem össze jön es a ferjem nagyon szeretne egy kisfiut, persze az a lenyeg hogy egeszseges legyen es maradjon velünk. Ezek szerint ahogy olvasom szanszosabb, hogy lany lesz :))))
2022. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A hármas tökéletesen leírta.
2022. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet trükközni (vannak ilyen tanácsok is a neten), hogy hogyan lehet kedvezni az X kromoszómával, vagy az Y kromoszómával rendelkező ivarsejteknek (kicsit eltérő a mozgási sebességük, és a hüvelyflóra érzékenységük, élettartamuk), ha nagyobb esélyt szeretnénk adni valamelyik nemnek.

Ezek sem száz százalékosak, és vannak olyan férfiak, akiknek nagyjából megegyező arányban vannak jelen a különböző kromoszómájú ivarsejtek, de érdemes lehet neki adni egy sanszot :)

2022. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
wow hát nekem mind 1 lenne, hogy milyen nemű, csak egészséges ép gyermekem legyen. Mondjuk egy nagyon kicsit hajlok a lányok felé, mert kíváncsi vagyok, hogy nézne ki a lányom. :D Nem perverzióból félreértés ne essék. Amúgy férfi vagyok.
2022. ápr. 30. 13:50
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Az en lanyom kiköpött apja :))) tehat a ferjem nöi valtozata :)))
2022. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
X vagy Y kromoszómától függ.
2022. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem is pusztán a férfin múlik az egész.

Én minden trükköt bevetettem, hogy lányom legyen (édeset ettem, savas hüvely pH, kínai fogantatási naptár, ovuláció előtt 2-3 nappal voltunk együtt) és mégis fiam lett.

Ebben a női-férfi energiában viszont lehet valami. Most, hogy így belegondolok, nálunk nagyon szerény, csendes a férjem is, apósom is, a nők a hangadók, lehet ezért lett fiam.🤣

2022. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!