Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a nők, akik 18 éves koruk alatt estek teherbe, azok úgy féltik a gyerekeiket (különösen a lányaikat), mintha kötelező zerűen nekik is teherbe kellene esni?

Figyelt kérdés
Nem egy és nem kettő olyan ismerősöm van, akinek a fiatalon szülővé vált anyja vagy apja sehova nem engedi a gyerekeit, és még azonos nemű barátokkal se engedi őket sehova se.
2022. ápr. 30. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarják, hogy úgy járjon, mint ők.
2022. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Én ilyennel nem találkoztam, de joga se lenne hozzá. Ő széttehette a lábát tiniként, nincs joga tiltani.
2022. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Mert ő tudja mekkora szívás ha az ember hülyeséget csinál.
2022. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Mert ők pontosan tudják milyen szívás tiniként szülővé válni. Talán egy érettségi megvan, 0 ledolgozott óra, semmi félretett pénz, lakhatás otthon szülők nyakán, többnyire bizonytalan párkapcsolat, megbélyegezve hogy ilyen fiatalon vált szülővé. Na egy ilyen helyzetből felállni és egyenesbe jönni nem szimplán nehéz…

És lehet kicsit túlzásba tudnak esni a féltéssel kapcsolatban, de 100%-ig megértem, hogy nem akarják ugyan ezt a saját gyerekeiknek.

2022. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Tele van a tiktok olyan tinimamival, akit a lányuk tiniként nagyivá tett. Még trendet is csináltak belőle.
2022. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És miért nem jobb leülni beszélgetni a gyerekkel? Attól, mert tiltja, még ugyanúgy teherbe eshet.
2022. ápr. 30. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem akarják, hogy elkövesse ugyanazt a hibát. Nagymamám 17 évesen esett teherbe. Anyukám meg szűzen ment férjhez :)))
2022. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én 18 évesen szültem.Hála Istennek a fiam soha nem volt az a hülye gyerek típus...nem volt szükség tiltásra.És egyáltalán nem érzem szívásnak.Nem maradtam le semmiről!Már 22 éves.😁Viszont ez nagy hülyeség.Általában egy normális szülő félti a gyerekét,kortól független.
2022. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Én olyat is láttam, aki nem hogy nem tiltott semmit a lányának, hanem a 16 éves csaj meg a 32 éves anyuka együtt pasiztak
2022. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Anno végignéztem az összes tinimamik részt, és szinte kivétel nélkül az összes tinimami anyukája tinimami volt anno. Biztos van ebben is valami olyasmi, hogy nem esik messze az alma a fájától.
2022. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!