Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Besegít a férjetek, párotok a...

Besegít a férjetek, párotok a még pici gyerkőcnek az Anyák napi köszöntésben?

Figyelt kérdés
Ez az első Anyják napjánk. Igazából remélem, hogy felköszönt.

2022. máj. 1. 09:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, de előtte szólni kell neki
Igen, ez természetes
Nem
37 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Jajj Istenem...
2022. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%

Egy kisbaba, kisgyerek még nem érti ezt az ünnepet. Te mire vágysz? Hogy a szívéből szóljon a köszöntés, mikor már megérti vagy mint egy robot, ráerőltetve legyen ez az egész?

Az egy dolog, hogy a párod kifejezheti a szeretetét, köszönetét irántad, mint anya. De szerintem ez sem elvárható és ha elvárják, már nem lehet őszinte a köszöntés...

A hétköznapok során észreveszed, mikor megbecsülnek? Mikor a gyermeked szeret téged és fontos vagy számára? Ha igen, akkor ennek semmi értelme- ha nem, akkor pedig lehet, jobban kéne figyelni és kis önismeretet gyakorolni. :)

2022. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Szintén első anyák napja. Reggel ébredés után a férjem annyit mondott, boldog anyák napját, a gyerek még aludt. Szóval nagy feneket ne kerített neki, de azért gondolt rá(m).
2022. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Szintén első anyák napja. Születése óta mindig mondogattam hogy meg kellene örökíteni a kéz és talp lenyomatát. A férjem titokban elkészítette, és ezt kaptam ma reggel ajándékba, egy képkeretben. Egyébként is megcsináltuk volna, de nagyon örültem a meglepetésnek és a gesztusnak.
2022. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

De őszintén ha ez az első akkor mégis mit vársz egy éves sincs a gyerek…

Én nem különösebben rajongok ezért az ünnepért de az ágyban fekve megjegyezte a férjem hogy mond baba hogy boldog anyák napját… 6 hetes még csak, de egy kisgyerektől ilyet else várnék nem is érti…

2022. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nekem jól esne, ha a férjemnek eszébe jutna, legalább annyit mondani a lányunk nevében, hogy boldog anyák napját
2022. máj. 1. 11:18
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem is akartam.

Még az ovis anyák napi ünnepségek is mindig nagyon kínosak voltak nekem

2022. máj. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki köszöntse a saját anyját. Engem a férjem ne köszöntsön fel, nem vagyok az anyja. Amúgy is olyan kínlódósnak érzem ezt az anyák napja dolgot, nem szeretem az erőltetett dolgokat.
2022. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

nem köszöntöttek fel , de nekem annyira nem is fontos, nem esik rosszul


anyukám 15 éve nem él, igy mi csak a ferjem anyukáját köszöntjük, illetve apukám élettársát , de semmi extraval


holnap lesz a bölcsiben anyák napja, ott majd köszöntenek

2022. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Soha, semmilyen ünnepre nem jutott még eszébe boldog akármit kívánni sem, nemhogy ajándékkal készülni. Jövő héten az ovis anyák napján majd lesz valami, előre rettegek, mennyit fogok bőgni. 😄
2022. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!