Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az, amit szerinted legjobba...

Mi az, amit szerinted legjobban felül kellene vizsgálni, mielőtt gyermeket vállal valaki?

Figyelt kérdés

2022. máj. 1. 13:45
A kérdező szavazást indított:
Az anyagi helyzete.
A fizikai állapota.
A mentális állapota.
Az érzékszerveinek az állapota.
Az érzelmi érettség.
Genetikailag örökölhető betegségek.
Az empátia megléte.
A párkapcsolatának a stabilsága.
Az, hogy milyen volt a gyermekkora.
Leírom kommentben.
100 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Juh,komoly a kérdés. Amúgy az összest. Mert lehet valaki gazdag aki egy pszichopata,de lehet minden Okes csak anyagi gondok vannak ami szinten probléma szóval ezt így nem lehet kategorizalni :)
2022. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
1.genetika2.érzelmi-mentális állapot 3.anyagi helyzet Szerintem ez a három egyformán fontos. Anyagi helyzet alatt azt értem, hogy legyen egy szükséges minimum, nem kell gazdagnak lenni.
2022. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%

Egyiket sem. Ki dönti el, hogy mi az elèg jò? Trandek jönnek es mennek, mindig az aktuàlishoz kène igazodni? Ha valaki lefizetnè az ellenőrt? Ha az ellenzèk vezetőit nem engednèk gyereket vàllalni? Szegènyektől elvennèk ès tovabbèrtekesìtenèk a gyerekeket?

Mikor az àllam a csalàdi èletbe túl mèlyen beleszòl, az kàrt okoz.

Sokkal inkàbb àltalànos szemlèletvàltasra, oktatàsra, lakhatàs tàmogatàsàra lenne szüksèg.

2022. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mindent együtt. De mivel az élet folyamatos mozgásban van és minden változik, hiába tökéletes adott pillanatban minden, másnapra megvaltozhat
2022. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Egy alap anyagi helyzet meg egy alap mentális/érzelmi érettség kellene hozzá.
2022. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem normális emberek ezeket mind átgondolják még bőven a gyerekvállalás elött.
2022. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Az "érzékszerveinek állapota" választ nem értem... mire gondolsz, pl hogy nincs baja a látásával? Akkor minden második embert ki lehetne húzni, már annyian szemüvegesek...
2022. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
A szülők életmódját is...
2022. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

6.


Pont ezt a " normális ember" kérdést kellene vizsgálni.

2022. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%
Én a műveltségi szintet is nézném. Borzasztó, hogy mennyi ostoba ember vállal gyereket, akik a saját testük működésével sincsenek tisztában.
2022. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!