Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen volt narcisztikus...

Milyen volt narcisztikus párotok, ferjetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Illetve milyen apa lett belőle?
2022. máj. 3. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Erre nem igazán tudok választ adni, az exem volt enyhén az. Alig bírtam megszabadulni tőle, nem, hogy még szüljek egyet neki
2022. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem lennék ilyen párja és nem csinálnék ilyennek gyereket. A feleségem szerencsére nem ilyen. Nem is értem ki választ magának ilyen párt ha tudja, hogy náci.
2022. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Az exem volt nárcisztikus, eszembe nem jutott volna neki gyereket szülni, a két kezemet összetettem amikor végre talált egy új balekot és leszált rólam. Valószínűleg a terhesség alatt még sokkal többször csalt volna meg mint alapjáraton tette, utána nyilván én lettem volna a hatványozottan hülye meg a hibás és a gyerek lett volna a másik bűnbak mert elfoglalta a testemet és az időmet előle és neki szegény szerencsétlen áldozatnak csak és kizárólag emiatt kellett, hogy félrelépjen és hazudjon 0-24 :((((( Na tudod ki vállalna gyereket egy ilyen szarházival, valami jó nagy marha.
2022. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kívülről láttam bele egy ilyen házasságba: kihasználás, testi-lelki bántalmazás, zsarolás én manipulálás a gyerekkel, ill. a nőnek sokkal nehezebb volt dobbantania, mert csak még inkább kiszolgáltatottá vált a picivel. Szerintem sem okos nárcisztikusnak szülni.
2022. máj. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"Nem is értem ki választ magának ilyen párt ha tudja, hogy náci."


A nárcisztikus és a náci két külön dolog, semmi közük egymáshoz.

2022. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyílván egy szerető, gondoskodó mintaapa lesz belőle...


Ugye nem arra számítasz, hogy majd a gyerektől megváltozik és minden jó lesz?

2022. máj. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem biztos,hogy rossz apalesz!
2022. máj. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Exem volt nárci (valszeg az előző aki "nácit" írt elgépelt csak 😅 ), tettleg nem bántott, az érzelmi manipulációt pedig csak utóbb, a bűvkörböl kilépve vettem észre 🙄... sajnos be tudja szívni az embert. Szóval az elején (első 3-4 évben) terveztem is volna vele gyereket, de szerencsére nem sikerült. Visszagondolva már akkor voltak aggodalmaim, hogy egyáltalán segítene-e majd egy babával, mert rohadtul nem volt hajlandó egy szalmaszálat sem keresztbe tenni otthon, és később már szándékosan tettem is az ellen, hogy teherbe essek, mert láttam, hogy nagyon rosszul jönnék ki egy közös gyerekkel. Később egyébként az egyik utolsó szög volt a kapcsolatba, mikor egy nőgyógyász rákérdezett, hogy tervezek-e mostanában teherbe esni, én meg hirtelen leforrázva éreztem magam. Akkor gondoltam végig tudatosan, hogy ezzel az emberrel biztos nem, és nem sokkal később szakítottam is.

Ha már rájöttél, hogy nárcival vagy együtt nincs más út, csak előre, kifelé a kapcsolatból, minél messzebb és kevesebb kontaktussal! Még egyedül nevelni is jobb egy gyereket, mint egy ilyen manipulatív, mérgező személlyel...

2022. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy baratnőm volt férje nárci, papírja van róla, a gyermekelhelyezési per során a szakpszichológus diagnosztizálta. A gyerekekkel kedves és jó fej volt, őket szerette és nem bántotta, a barátnőmet lelkileg és fizikailag folyamatosan. Válás alatt fenyegette, egyszer rendőrt is kellett hívni. Azóta van uj nője es őt bántja, barátnőmről leszállt.
2022. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 vagyok, terhesség alatt nem verte, de beszabályozta, mit ehet, hova mehet stb.
2022. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!