Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan emberekről, akik azért nem vállalnak gyereket, mert nem akarják a kényelmet és a gondtalan életet feladni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 21:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Lesz.rom. Ha nem a gyerekvállalás topicban osztja azt észt arról, hogy mennyire undorítóak a gyerekek.
2022. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Valahol megertem
2022. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen vagyok és még egy plusz infót adnék hogy nem vágyok gyerekre...Ha valaki ezért lenéz sehol nem érdekel. Nem tartozom magyarázattal hogy miért nem akarok gyereket vállalni még ha csak a kényelem és gondtalan életet nem akarom feladni akkor sem. Senkinek semmi köze hozzá, ez a véleményem.
2022. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Az a véleményem, hogy hajrá, mindenki azt csinál az életével, amit akar... Téged miért zavar, hogy másnak nincs gyereke és nem is akar? Nekem van egy lányom de néha krva jó lenne nyugodj ellenni úgy, hogy senkiért nem felelek... :)
2022. máj. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Azt, hogy a gyerekvállalás jó esetben egy felelős és átgonolt döntés. Aki nem akar gyereket, átgondolta és hozott egy felelősség teljes döntést, tudja, hogy nem neki való a gyerek, nem vágyik rá más dolgok fontosabb. Tehát jó döntést hozott!


Az sokkal rosszabb volna, ha ilyen személynek lenne gyereke mert "muszáj".

2022. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kicsit sarkít a kérdés megfogalmazása, mert úgy állítja be, mintha aki szeretne gyereket, az maga lenne a megtestesült önzetlenség, aki nem, az meg az önzés. Pedig valójában mindenki csak a saját boldogságát keresi, csak az egyik embert a kötetlenség és a gondtalan élet teszi boldoggá, a másikat meg ha megoszthatja az életét pár cuki kölyökkel. Éljen mindenki úgy, ahogyan neki jó. Minél több az elégedett ember, annál szebb hely lesz a Föld.
2022. máj. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs roluk velemenyem, mindenkinek egy elete van, elje ugy, ahogy o szeretne.
2022. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek magánügye, hogy mit csinál, egyáltalán nem foglalkozom ilyesmivel. Mindenki életében vannak dolgok, amik nem férnek bele. És akkor most mi van? Túl rövid az élet ahhoz, hogy más dolga érdekelne.
2022. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Jogában áll, egészségére! Az pozitív dolog, ha ennyire tudatos és ismeri magát, hogy ezt megállapítva ilyen döntést hoz. Ez is egy felelősségteljes hozzáállás, ahogyan a tudatos gyermekvállalás is az.
2022. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Joguk van. És bár nem adnám a gyerekeimet, valahol irigylem őket. Nem vágyok a gyerekmentes létre, nem bántam meg, hogy vallaltuk őket, DE nem bannám, ha több kényelem, nyugalom és gondtalanság jutna a gyerekek mellett. Mondjuk, ha egy nap 48 óra lenne és ugyanúgy ellenénk 8 óra alvással és 8 óránál többet se kellene dolgozni, egész jó lenne.
2022. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!