Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanátok így a babát?

Megtartanátok így a babát?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam az miatt ami történt. Szóval van egy rokonom és az ő exével akivel közel 1 éve nincsenek már együtt szexkapcsolatba kerültünk természetesen titokban.

A srác már többször említette, hogy én alkalmas lennék anyának, tőlem szeretne gyereket, szeretne már gyereket, stb. - persze hogy lehet ezt komolyan venni ilyen körülmények között?!

Viszont mivel mi nem rendes kapcsolatban vagyunk ezért ez fel sem merült bennem, hogy megvalósulhatna akár…

Együtt voltunk és elszakadt az óvszer, ő is látta nyilván de lazán kezelte. Viszont teltek a napok és nem jött meg. Csináltam 2 tesztet. Pozitív…

Nem tudom mit tegyek. Tudom hogy “megérdemlem” de eszméletlenül kétségbe vagyok esve.

Hiába mondta, hogy akar gyereket nem tudom mi lesz most. Azért sem rendes kapcsolatban akarok vele lenni mert elég csajozós, szerintem az ilyen ember nem változik.

Nem tudom hogyan mondjam el neki de nagyon kétségbe vagyok esve.

Nekem még egy évem vissza van az iskolából ezért nincs is olyan sok pénzem, ő rendesen dolgozik. Igazság szerint én nagyon vágynék már egy gyerekre mert imádom őket de nem ilyen körülmények között képzeltem el a gyermekvállalást.

Hogyan tovább? Hogy mondjam el neki? Mit tegyek ha esetleg még örül is neki?

Légyszi ne ítéljetek el



2022. máj. 10. 11:50
1 2 3
 1/23 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%
NEM!
2022. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Szepen elmesz a dokihoz megallapitja a terhesseget. Kiallitja a papirokat es elmondja mi a menete az abortusznak.


Nem mondanek a pasinak semmit. Ellenben megszakitanam a kapcsolatot. Nalam az into jel ha szexkapcsolatban ilyen lazan kezeli h elszaladt a gumi. Bennem meg az is felmerulne h direkt megszurta vagy hasonlo.

Leven kijelentette h jo lennel anyanak.


Szoval abortusz es a pasi kuka.

2022. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
92%
Ne tartsd meg ha nem tudod biztositani neki azt ami az élethez kell. Nyomorba szülni csak kinzás!
2022. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

Én elmondanám a pasinak, bár a döntés a Tiéd.

Itt a kettőtök döntése számít, semmi egyéb. Szexkapcsolat volt eddig, de miért is ne lehetne belőle komoly, tartós párkapcsolat?

Viszont ha Te úgy érzed hogy nem tudnád Vele elképzelni a közös jövőt ne tartsd meg a babát. Főleg ha tanulsz.

2022. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 harebell ***** válasza:
93%
Nem akarsz még gyereket és nem akarsz komoly párkapcsolatot az apával, plusz tanulsz is még. Szerintem egyértelmű, hogy így jobb döntés elvetetni a babát.
2022. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
26%
Megtartanám és örökbeadnám olyannak, akinek nem lehet. Akár zárt örökbefogadással, akkor nem adják ki, hogy kihez került. Elég sokan vannak, akik hiába várnak egy egészséges babára és megfelelő életet tudnának neki biztosítani.
2022. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
nem
2022. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
72%
Az őrökbe adásbol az lesz hogy megsajnálja és megtartja. Utána meg nyomorogtok mindketten. Vetesd el amig tudod.
2022. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Én elmondanám, joga van tudni, és hátha tanul belőle, és mással, máskor nem bagatelizálja el az óvszer kiszakadást. Vele viszont nem terveznék, gyereket vállalni még több éves kapcsolatban is kihívás, és rengeteg feszültség forrása, ezzel nem érdemes nyitni, főleg, mivel szexkapcsolatban ilyeneket mond, ez én kútba kiáltott szónak venném, hogy ő tőled akar gyereket. Egyet gondolnék végig, hogy egyedülálló anyaként milyen lehetőségeim vannak, el tudom -e tartani, így képzelem -e el az életem stb., még ha lelkesedne is borítékolhatóan egyedül maradsz. Én nem tartanám meg.
2022. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Ne haragudj de ha láttad hogy, elszakadt az óvszer miért nem juttot eszedbe az esemény utáni tabletta? Vagy ez csak nekem tűnt fel a storyban? Mert így annyira nem tudlak

sajnálni ha magad is tudtad hogy elszakadt.

2022. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!