Szex szülés után?

Figyelt kérdés

5 hete szültem, nem volt gátmetszésem se varratom. Nem sokára letelik a gyermekágyas időszak és már nagyon kívánom a szexet.

Természetesen megvárom míg a nőgyógyász zöld jelzést ad nekünk, 2 hét múlva megyek kontrollra, érzem, hogy a testemnek még szüksége is van rá.

( illetve nem játék, könnyen lehet mindenféle fincsi fertőzést összeszedni)

Arra lennék kíváncsi, mire számítsak elsőre? Nagyon fájdalmas lesz? Olyat is hallottam már, hogy olyasmi érzéshez hasonló, mint a szüzesség elvesztése.



2022. máj. 13. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Kinek hogy. Nincs rá általános válasz, hogy milyen.
2022. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ugyan olyan volt mint előtte. Nem fájt, nem egett. Mindenkinek más.
2022. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha nem volt gátmetszés, akkor nem lesz vèszes.

Nekem a vàgás helye fájt csak a behatolásnàl, de az kb fél évig.

2022. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyéni, nekem olyan volt, mint előtte
2022. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nekem volt gátmetszésem,de szerintem nem amiatt volt fájdalmas.Kellett fél év,mire helyre állt minden és már egyáltalán nem fájt,sőt,jobb is lett,mint szülés előtt,valahogy érzékenyebb.

De ezt addig úgysem tudhatod,amíg ki nem próbálod, majd ha az orvos is jóváhagyta.

2022. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem fajdalmas. Nagyonritka esetekben szokott fajni, de a szuezzes elvesztesehez hasonlo. Viszont oral az lehet...
2022. máj. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ha nincs sebed, akkor nem hiszem, hogy fájdalmas lesz.A gatseb után viszont nekem is tényleg eléggé fájt az első pár alkalom.Gátvédelem után nem fájt.
2022. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Nekem gátsebem is volt, illetve a hüvelyfalamat végig kellett varrni, mert a lányom könyökkel jött ki. Nem mondom, hogy kellemes volt az első együttlét. Feszült, húzódott, kellett pár perc, mire jobb lett. Utána még egy ideig az első pár perc kellemetlen volt, de nem volt vészes.
2022. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elsőt gátmetszéssel szültem. 7 hét után szexeltünk először.

Majdnem csak jobb volt, mint szülés elött. Intenzívebbnek éltem meg.


2.gyerek gátvédelemmel született. 6 hónap kellett, mire nem fájt

2022. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt gátmetszés, 3 hónapja szültem, és még mindig fáj. Eléggé meg is ritkultak az együttlétek...
2022. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!