Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bevállalnátok így a második...

Bevállalnátok így a második babát?

Figyelt kérdés

A gyerkőcöm most kapott autizmus diagnózist. Még kicsi, nem tudni milyen fokú az autizmusa és hova fejlődik majd.

Alapvetően 2 gyereket terveztünk, fel is vettük annak idején a CSOK és Babaváró támogatást/ hitelt, úgy építkeztünk. Lassan kezd sürgetni az idő, ha nem lesz meg a második baba iszonyat pénzeket kell fizetni. Ti bevállalnátok így a második babát?

Olyat ne írjátok, hogy előre kellett volna gondolkodni, mert az ember nyílván nem gondol arra, hogy autista gyereke lesz.



2022. máj. 14. 13:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
29%
Talán nem CSOK-ra meg babaváróra kéne szülni.
2022. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Én úgy tudom a csok-hoz van 10 evetek a gyerekvallalashoz! Nincs időtök meg ezt eldönteni?


Egyébként 2 autista gyerekem van.


Csak a hitel miatt nem vállalnek második gyereket a helyetekben. Most nagyon felmentek az ingatlanárak, szerintem költözéssel ki tudjátok offolni az adósság spirált.

Viszont abszolút megértem ha szeretnél meg egy gyereket akinél abszolút van esélye hogy egészséges lesz! Kutatásokból én azt vettem ki, hogy az autizmus esélye csökkenthető a második gyereknél ha a két terhesség között 24-47 honap telik el, szedsz extra D vitamint, és úgy időzítesz, hogy a gyerek ne augusztusi vagy márciusi legyen (statisztikailag ekkor születik a legtöbb autista gyerek).

2022. jún. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy kis idod le irnad nalatok mik voltak a tunetekes milyen idős a picúr? Koszonom
2022. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!