Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 hónapos babával belföldi...

11 hónapos babával belföldi nyaralás, hova?

Figyelt kérdés

Júniusban szeretnénk elmenni pihenni max 4-5 napra. Nem tudjuk merre induljunk, ahol van vízpart (akár csak fürdő, nem természetes víz), van látnivaló, tudnánk nagyokat sétálni, nézelődni. Esetleg valakinek valamilyen várossal, üdülőhellyel jó tapasztalat?

Az anyagiakról: több százezret azért nem költenènk el ha nem muszáj.


2022. máj. 16. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Balaton? Velence? Fertő-tó? Tisza-tó? Fürdők meg rengeteg van az országban, kb csak választani kell, ami hozzátok közel esik.


Egyébként javaslom facebookon a bababarát szállások csoportot, ott rengeteg konkrét vendéglátóhelyet tudnak ajánlani.

2022. máj. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Derjaderja ***** válasza:

Mi a Tisza-tóhoz megyünk. Az egyik oldalon homokos partszakasz is van. Sok a gyerekbarát szállás.


Tatabánya is jó lehet, ott jó a fürdő és ott a turul is kirándulni esetleg egy hűvösebb napon.

2022. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lenti fürdő csak 3600 a belépő és sokkal jobb mint Zalakaros!
2022. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi Gyulára mentünk egy bababarát fürdője van, szoptatni is tudtam ott egy baba-mama szobában.
2022. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pécs-Orfű-Abaliget


valaki írta tatabányát. én tbányai vagyok… jó a fürdő? nemár! 😅 turul? azon kívül közel s távol semmi sincs.

2022. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"azon kívül közel s távol semmi sincs."


Dehogynem Italbolt kocsma mellett kb.

2022. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. na igen, valakinek az is elég 😅😆
2022. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1-es: igen, ennyi hogy "csak" választani kell. De nem vagyunk jártasak fürdő témában, sem belföldi üdüléssel, ezért kértem tapasztalatokat. :) Köszi a csoportot, utána nézek.

Köszi mindenkinek a javaslatokat. Utánanéztem pár helynek, hát elég durva milyen árak vannak. Ennyiért már kb elmehetünk Horvátországba is 🤦🏻‍♀️

2022. máj. 16. 17:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyula nem vészes. Ott a fürdő kettőnknek 8000 körül volt,csak a szauna világ nem volt benne( de aqua világhoz tartozik amúgy szauna csak nem annyi féle,mint a szauna világban,na bumm). És mi apartmannban szálltunk meg, booking.com-on kedvezmények is vannak.
2022. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De Balatonon is vannak bababarát strandok.
2022. máj. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!