Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a férjemnek,...

Hogy mondjam meg a férjemnek, hogy nem lesz kisfiúnk, mert kislányaink lesznek?

Figyelt kérdés
Van már két lányunk. Az első lánynál kicsit, a másik lánynál nagyon csalódott volt, mert fiút akart. Most negyedjére-ötödjére (egyszer elvetéltem, ő kisfiú lett volna) ikreink lesznek, két kislány.

2022. máj. 17. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát már ne haragudj, de mégis hogyan, hát így!

Egyébként erre elég nagy esély volt, szóval miért is lenne csalódott? Mivel az előző meghalt, örülni kell annak, hogy a mostaniak jól vannak.

2022. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem kamu kérdés - mert igazán nem tudom elhinni, hogy létezik ilyen -, akkor a második lány és csalódás után nem vállaltam volna többet.

Most meg egyszerüen közlöd vele, hogy jó híred van, nem lányotok, hanem lányaitok lesznek!

2022. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Majd elcserélitek legalább az egyiket valakivel, aki a fiának nem örül.
2022. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Biztosan nem szülnék, ha bármilyen nemű gyerek csalódás lenne az apjának (vagy nekem). Szegény gyerek igazán nem tehet arról hogy fiú /lány. Még meg sem született de már csalódást okoz annak, akinek a legjobban kellene szeretnie
2022. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha már így alakult (én sem szülnék úgy, hogy a férjem abszolút csalódott lenne, ha x nemű gyerek születne) akkor így: “Géza, ismét lányunk, azaz lányaink lesznek, ma mondta az orvos. Szerencsére egészségesek, szóval aggodalomra semmi ok.”
2022. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem kamu a kérdés: úgy mentetek bele a terhességbe, hogy mindketten tudtátok, hogy 50% esély van fiúra és lányra is, nem?

Hogy mondd meg? Hát egyszerűen, tényszerűen. Lányaitok lesznek.

Ha csalódott lesz, majd túlteszi magát rajta.

Úgy tetted fel a kérdést, mintha félnél a férjedtől.

2022. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén, én sem értem. Azt hogy kicsit csalódott lesz, mert szeretett volna fiút, megértem, nyilván mindenki csalódott, ha nem teljesül egy vágya.


De annyira csalódottnak lenni, hogy külön körítéssel kelljen ezt bejelenteni, na az nem normális. Nyilván benne volt a pakliban, hogy megint lány lesz, minek vállalta, ha ilyen szinten zavarja, hogy megmondani sem lehet neki?

2022. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Biztos kamu kérdés, nem hiszem, hogy apuka sokadik gyerek esetén nem tudja, hogy anyuka megy UH-ra, ahol megmondják a gyerek nemét. Feltételezem, már UH után egyből beszéltetek volna.
2022. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kamu, sok ilyen kretén van, aki azt hiszi, hogy "tudja milyen gyereket csinált", és nem mellesleg a remény hal meg utoljára.
2022. máj. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Az annyira szomorú. Én nagyon boldog lennék iker kislányokkal. Mond kérlek hogy legalább te örülsz a piciknek.
2022. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!