Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elsőnek kislányt szeretnék...

Ha elsőnek kislányt szeretnék még azért is fiam lesz?

Figyelt kérdés
Ugye ez így működik? 😂

2022. máj. 22. 02:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudni kéne hogy ez nem így működik...50 50 az esély mindkettőre nem, befolyásolja az hogy elsőnek milyen nemű volt, ha mégis így lenne az puszta véletlen. Hány éves vagy?
2022. máj. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy miért családi kapcsolatok kat? Ez inkább gyerekvállalás nevelés témakörhöz illene. Első vagyok, amúgy nem bunkózás miatt írtam csak ez a véleményem, mielőtt nekem esne valaki :D
2022. máj. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudhatod...

A baba neme attól függ, hogy melyik jutott be, mit fogadott el a petesejt, x vagy y. Mindegy mit akarsz, max véletlen be jön. Vagy sem. 😄

2022. máj. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
A lényeg, hogy egészséges legyen. Bár, vannak csodák, ha nagyon akarod...
2022. máj. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
1.vagyok, Javítom a mondatom hogy nem, befolyásolja az hogy elsőnek milyen nemű volt mert később vettem észre hogy azt írod elsőnek kislányt szeretnél akkor ezt úgy kell értelmezni hogy még nincs csak szeretnél és ez mellett fiút is szeretnél és ha elsőre kislányt akarsz akkor utána még lehet fiú is? Mert ennek a logikája értelmezhetetlen, ez nem olyan lesz amilyet szeretnék kérdése. Ezt azért egy felnőttnek nem ártana tudni.
2022. máj. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2022. máj. 22. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
2 kislányt szeretnék, attól tartok hogy fiam lesz, ennyi az egész ezt annak írom aki nem értette.
2022. máj. 22. 03:54
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
7.Szerintem ne tarts attól, hogy fiú lesz mert annak kéne örülni, hogy egészséges legyen. Ha mégis fiú lesz, hogy fogadod? 2 kislány szép de nem biztos az, hogy összejön vagyis ha sikerül az szerencse.
2022. máj. 22. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Persze örülnék nagyon nagyon egy kisfiúnak is, de tudjátok ez így van hogy kislányt szeretnék jobban, de születése után ugyanúgy örülnék egy kisfiúnak is :)
2022. máj. 22. 05:34
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Majd ha felnő, eldönti mi lesz
2022. máj. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!