KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » 💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

💜🔼Ibolya nĂ©vrƑl vĂ©lemĂ©nyek?💜🔼

Figyelt kérdés
ManapsĂĄg nagyon öreg nĂ©nis vagy azĂ©rt vĂĄllalhatĂł? RĂ©gĂłta tetszik Ă©s adnĂĄm is meg szerintem nem annyira csĂșfolhatĂł mint egyes nevek. És becenevei is jĂłk pl. Iboly, Ibi, Ibus stb...VezetĂ©knĂ©vhez illene. Van akinek szintĂ©n tetszik ez a nĂ©v Ă©s adnĂĄ is ha lĂĄnya lenne? ManapsĂĄg amĂșgy ritka vagy gyakori nĂ©v? RĂ©gĂłta ez az egy nĂ©v az amit elkĂ©pzeltem, hogy adnĂĄm a lĂĄnyomnak, mĂĄs nevet nem is tudnĂ©k talĂĄn csak egy mĂĄsikat, viszont ha öreges vagy nagyon gĂĄz nĂ©v is ez lenne a kivĂĄlasztott nĂ©v, de azĂ©rt mĂ©g Ă©rdekelne a vĂ©lemĂ©nyetek rĂłla hogy nektek hogy tetszene ha meghallanĂĄtok.

2022. mĂĄj. 24. 19:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** vĂĄlasza:
87%
Öreges, de ettƑl eltekintve is ronda.
2022. mĂĄj. 24. 19:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/30 anonim ***** vĂĄlasza:
88%
Nekem a piacon lengyel ruhås néni ugrik be róla.
2022. mĂĄj. 24. 19:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Itt minden nevet leszóltok? Milyen név az amit nem szóltok le és nem öreges? Mert ahogy olvasom itt a neves kérdéseket szinte minden åtlagos-öreges nevet leszóltok..:/ igen véleményeket kérdeztem de nem gondoltam hogy itt minden név ronda illetve öreges nénis...
2022. mĂĄj. 24. 19:18
 4/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nem adnåm, mert sok mås név jobban bejön, de a hangzåsa tetszik. Kicsit tényleg öreges mondjuk.
2022. mĂĄj. 24. 19:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
attól hogy öreges nem lehet adni vagy kicseszés lenne a gyerkkel? vagy ez mi ez a trend itt a gyakorin?
2022. mĂĄj. 24. 19:24
 6/30 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
Nem tudom, mi a trend itt, termĂ©szetesen adhatod, ha neked ez a nĂ©v tetszik. Én nem adnĂ©k olyan nevet, amit szinte csak idƑsek viselnek, de ez mĂ©g Ă©n vagyok. Ha neked ez nem akadĂĄly, add nyugodtan.
2022. mĂĄj. 24. 19:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Én nem adnĂ©k olyan nevet, amit szinte csak idƑsek viselnek, de ez mĂ©g Ă©n vagyok

hĂĄt egyszer Ƒk is voltak gyerekek illetve fiatalok, igazĂĄn nem Ă©rtem ezt a logikĂĄt :D.

2022. mĂĄj. 24. 19:33
 8/30 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Én JĂĄnos vagyok. (22f) nem volt soha problĂ©mĂĄm a nevemmel.
2022. mĂĄj. 24. 19:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/30 anonim ***** vĂĄlasza:
92%
Viola nem tetszik? A jelentĂ©se, hangzĂĄsa hasonlĂł, de mĂ©gis valamiĂ©rt kevĂ©sbĂ© rĂ©gimĂłdi a hangulata. De ha nektek az Ibolya tetszik, akkor azt adjĂĄtok, lehet hogy pĂĄr Ă©v mĂșlva Ășjra divatos is lesz, jönnek mennek ezek hogy Ă©ppen melyik nĂ©v gyakori Ă©s "menƑ".
2022. mĂĄj. 24. 19:37
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/30 A kĂ©rdezƑ kommentje:
9.De az is tetszik most hogy mondod :) Viola aranyos lenne bĂĄr kicsit kĂŒlföldies hangzĂĄsĂș de tetszik.
2022. mĂĄj. 24. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!