Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lány név az amit ti is...

Milyen lány név az amit ti is szívesen viselnétek?

Figyelt kérdés

Bármikor olvasok itt lány név kérdéseket az az érzésem, hogy mindet leszólják valahogy vagy mintha minden névvel valami baj lenne pl.öreg nénis, kutyanév, tucatnév, c-nyos, becenévként hat, szappanoperás név stb...még a számomra hitt tök átlagosoknál is vannak ilyen beszólások pl.Anna, Petra...Mondjuk nekem az ilyen új keletű nevek mint Zorka, Borka, Zoé, Küllikki nevek kiverik a biztosítékot de lehet másnak az a normális. Szóval kérdésem milyen lány név az ami ellen nincs semmi kifogásotok, nincs semmi ami nem tetszik rajta és úgy magadnak is adnád?

Nekem ezek: Petra, Anna, Emma, Flóra, Hanna (tudom tucat, de ezt sosem néztem), Liza. Lehet másoknak ezek nem tetszenek, de nekem ezek olyanok amiben nincs olyan ami nem tetszene. :)



2022. máj. 25. 17:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

Te komolyan a gyakorisok véleményére adsz?

Nekem olyan nevem van, amit az itt jelenlévő nők mindegyike szerint halálra cikiznének, de soha senki nem cikizte, sőt, az orvostól a tanárokon át az anyakönyvvezetőig mindig mindenki dicséri a mai napig, gyerekkoromtól kezdve.


Itt az a válaszolók célja, hogy minél jobban ellentmondjanak a kérdezőnek. Semmi köze a valósághoz a hülyeségeiknek.

2022. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
1.Úristen, ez nem ennyire komoly :D...csak érdekelne ennyi...jézusom.
2022. máj. 25. 18:05
 3/32 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki a kedvenc nevét fogja leírni. Az itt lévőknek ez a Vivien, Renáta, Abigél. Kb ennyi
2022. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Én szívesen lennék Eszter vagy Zsófia. (A lányomnak nem ezek közül választottunk, mert van a rokonságban.)
2022. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Én férfi vagyok, de nyugodtan hívjatok Lorettának! :-)
2022. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Engem kb 20 éve a hideg ráz a Petra névtől most meg minden egyes neves kérdésnél felmerül. Ízlések és pofonok, ezerszer inkább egy Zorka nekem mint egy Petra.
2022. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
De hogy válaszoljak is a kérdésre, örülnék ha a nevem mondjuk Ella lenne, Amélia, esetleg Johanna.
2022. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
65%
Én a Babett nevet választottam, már ha lány lesz egyáltalán, mert még nem tudjuk. Magamnak nem tudok elképzelni semmit, de a sajátom utálom...
2022. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Viktória, Vivien, Noémi
2022. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Én valami hagyományosabb, de (számomra) jól csengő névnek örülnék: Anna, Anita, Szilvia.
2022. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!