Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik számotokra az elfogadható?

Melyik számotokra az elfogadható?

Figyelt kérdés

Tegnap a kollégáimmal arról beszélgettünk, hogy ki, hogy csinalná a következő szitut:

Van 2 gyereked akik oviba v bölcsibe járnak. Te dolgozol 6-14.30ig a gyerekeid meg kb 15 felé uzsonnaznak az oviba / bölcsibe. Utána kimennek játszani, amit szeretnek. Ti közel laktok az intézményhez, mondjuk gyalog 5 percnyire.

Szóval "A" verzió, hazamész, iszol egy kávét, szusszansz, netán csinálsz valami hazimunkat, pl beteszel egy mosást (vagy bármit) majd ezt kovetően lemesz a gyerekért mondjuk 16.00 felé, vagy


"B" verzió, mész és elhozod a gyereket még hazafelé úton, 15 óra felé.



2022. máj. 26. 06:56
A kérdező szavazást indított:
A
B
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Tuti nem hagynám ki a munka utáni szusszanást. Szóval egyértelműen az A verzió szimpi
2022. máj. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen az első. A gyerek szeret az oviban lenni és uzsi után játszani, én pedig el tudok végezni valami házimunkát anélkül, hogy közben rá kellene figyelnem. Így aztán ha haza hozom, lesz rá időm es elegendő, osztatlan figyelmem is.
2022. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Hosszú, tévedés, mindkettő elfogadható, csupán én az elsőt választanám, mert az a logikus döntés nekem. 2. voltam.
2022. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
A verzió. Egyrészt muszáj egy kicsit szabadidőznöm, másrészt a gyerekem rendesen mérges szokott lenni ha korán megyek érte, főleg amikor udvari játékból marad ki, úgyhogy már csak emiatt sem hoznám haza 4 előtt, ugyanígy kb 5 perc séta az ovi nekünk is.
2022. máj. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az enyém már nagy de uez. Mérges volt ha korán mentem. Meg néha sírt is 🤦
2022. máj. 26. 07:46
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Én mentem 15 re és volt, hogy 45 percet ültem ott mert leült enni és olyan lajhár volt, hogy ülhettem ott, és mikor kijött első kérdés mi a kaja otthon.

Így az A válasz

2022. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván adott feltételekkel az A-t választanám. Kivéve persze, ha néha valami extra van (mondjuk ovi után megyünk valahová, vagy épp kificamodott a bokám, és lehetőség szerint keveset mászkálnék...)
2022. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

C, munkanélküli maradok, mert 7kor nyit az ovi..


(amúgy ha csak a nagyobb gyerekem lenne A, ha csak a kisebb akkor B)

2022. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az A.
2022. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Korabban szaladtam, hogy minel tobbet lehessunk egyutt. Orult is ha meglatott… Mostanaban mar jobban igenyli a gyerektarsasagot, kimondottan duhos lesz ha nem jatszhat kicsit szabadon a tobbiekkel uzsonna utan. Mostanaban ezert kicsit kesobb megyek, van kave es pihi es utana. Ujra nagyon orul… Minden reggel megbeszeljuk, hogy ma koran menjek vagy kesobb. O dontheti el.
2022. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!