Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szemét húzás lenne ez...

Nagyon szemét húzás lenne ez a részemről?

Figyelt kérdés

A férjemmel babát tervezünk, de csak augusztusban akar kezdeni próbálkozni. Igazából nem védekezünk már pár hónapja, csak ovu környékén vagyunk óvatosabbak.


Szemét dolog lenne a részemről ha nem szólnék mikor van ovum? Igazából 2 hónap van hátra az eredeti időpontból.. 1 hónap múlva meg a lagzi.


Kicsi az esélye hogy egyből össze jön mivel nekem is van gondom és neki is.

Nem szívesen élek vissza a bizalmával, de szerintem ha össze is jönne ez a pár hónap ide vagy oda már mindegy...


2022. jún. 6. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy te mostantól akarsz élesben próbálkozni?
2022. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Te mit szólnál, ha ő sunnyogna?
2022. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem én sem, hogy miért ne lehetne őszintén megbeszélni ezt a dolgot. És ahogy te is írtad “csak” pár hónapról lenne szó. Te miért nem bírod kivárni? Ha szerinted “csak”, akkor miért nem mered megbeszélni?


Simán összejöhet elsőre is, nem tudhatod akkor sem ha egyébként vannak nehezítő faktorok.

Ha összejön és pont a lagzin leszel rosszul akkor szerintem nem örülnél. Én legalábbis az első két hónapot végig feküdtem és hánytam.

2022. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele megbeszélni, de ő nem akarta tönkretenni a nyarat egy terhességgel.. hiába mondtam hogy neki nem jelentene semmit sem nem lenne korlátozva a nyara.
2022. jún. 6. 21:03
 5/17 Inike ***** válasza:
98%

Ne haragudj, hogy ezt írom..

De miért csak augusztustól?

Nálunk a férjem csak márciustól akarta, én pedig már januárban is. Tehát átéltem, amit te.

De az igazi kérdés az, hogy egyáltalán akar-e gyereket, vagy inkább csak igent mond a te kérésedre?

Nálunk terv szerint ment a dolog, meg is lett a fiúnk, de rájöttem, hogy magamnak szültem. A férjem sem férjként, sem apaként nem áll helyt, így azt tanácsolom, amit utólag magamnak is tanácsolnék, hogy nagyon nagyon gondolt át, valóban neki akarsz-e szülni. Aki valóban gyereket szeretne és tőled szeretné, annak 2 hónap nem számít. Nem lehet erre semmi kifogása!

Tudom, hogy nehéz várni, ha ez a vágyad.. de jól gondold át, mert nem csak magaddal, de a gyermekeddel is jól kitolsz, ha nem a megfelelő apát választod neki. Sajnos erre én már rájöttem.

Sok sikert és boldogságot kívánok! 💟

2022. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akar gyereket, csak fél tőle. 32 éves, szóval most van a kapuzárási pánik attól hogy 30 elmúlt és még élne, ugyan akkor az is benne van hogy már kellene a gyerek mert minden barátja már apa és nem tud kikkel azonosulni.
2022. jún. 6. 21:15
 7/17 Inike ***** válasza:
96%

5 vagyok.


Ne haragudj, nem bántani akarlak.

De nem azért vállalunk gyereket, mert másnak már van..

Lehet, kapuzárási pánik is.. én nem mondom, ugyanakkor

Fogadj el tőlem, mint féléves picike anyukájától valamit.

Amit senki nem mond el és nem gondolnál ennyire bele..

Nem nagy élvezet a pelenkázás, az ujjadon számolod eleinte a 3 órákat, mert ha előtte tudtál is számolni, annyira fáradt leszel, hogy úgy is alig fog menni. Monoton és nehéz feladat lelkileg megbírkozni ezzel.

A tested megváltozik, még egy hajmosás is külön logisztikát igényel..

Imádom a fiam!!! Sosem cserélném semmire és csak Ő az, aki miatt nem csinálnám vissza a mi 7 évünket..

De nekem mindent egyedül kellett csinálnom! És belefásul az ember a babás mindennapokba és ha a párod nem partner, annyira magányos leszel, mint még soha!


Ui. Láttam, hogy az idei nyarat félti...

Babával, kisgyerekkel az elkövetkezendő 20 évnyi nyara "el lesz cseszve" ... de a tied biztosan. 🤷‍♀️

2022. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Először is ha a páromról kiderülne, hogy egy ilyen fontos dolgotvelsunnyog, akármennyire szeretem, egy életre elveszteném a bizalmat felé. Ha megbeszélünk valamit, az a minimum, hogy tájékoztat a vèlemény változásárol. Ez ugyanis nem egy olyan téma, hogy vett-e kenyeret vagy nem.


Masrészt ha akarna gyereket, azt most is akarná... én ezen is elgondolkodnék. Nekem ez nagyon időhúzás szagú...

2022. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is a nyáron akadt meg a szemem.. Soha nem lesz olyan, mint előtte. Persze lehet jó, önfeledt semmiképp. Írom ezt kétgyerekesként, úgyhogy már megszoktam. Az utolsó nagyon igazat írt. Én az első otthon töltött éjszakán azért rimánkodtam miért nem mentem apácának. Úgy hogy a párom partner volt mellettem.
2022. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tartsd magad a megbeszéltekhez. Ez a pár hónap már nem oszt, nem szoroz. Ki lehet bírni, addig is tudjátok élvezni a nyarat.
2022. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!