Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sírtál már olyan dolog miatt,...

Sírtál már olyan dolog miatt, ami a gyerekeddel volt kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Pl. betegség, baleset, incidens, egyéb rossz dolog.

Történt már olyan, amit a gyereked csinált, és elsírtad magad vagy zokogtál?



2022. jún. 16. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legtöbb szülő igen, sírt már olyan dolog miatt, ami a gyerekét érintette.
2022. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Szoptattam a kistesót, a nagy pedig leesett a kanapéról és beverte a fejét az asztalba. Nem tudtam elkapni, pedig mellettem történt. Még évekig látszódni fog a nyoma. Sokszor sírtam miatta, mert magamat hibáztatom természetesen. Valamennyire megnyugtatott, amikor az oviban láttam, hogy nagyjából minden 3. kisgyereknek van valami nyom a kis arcán, ami hasonló balesetből eredhet.
2022. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Pl 2 napja is. Asszem a szemfoga akar nagyon előtörni, üvöltött a fájdalomtól, csapkodott ide oda. Borzasztó volt. Tartott vagy 1 órát is.
2022. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Amikor felhívtak q rendőrségtől hogy elkapták lopás miatt....
2022. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, rosszul értelmeztem a kérdést? Hármas válaszoló vagyok. Vagy csak megjöttek a szokásos frusztrált pitsák?
2022. jún. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk én nem pontoztalak se fel, se la, 3. , de ha ilyen érzékeny vagy, hogy egy fogzás miatt sírva fakadt, igen nehéz évek állnak előtted.
2022. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

1 alkalommal úgy esett el, hogy megelőzhettem volna, de ez már csak utólag jutott el az agyamig.Megütötte a száját, vittem fogorvoshoz és mondta hogy valószínűleg az a foga elhalt, de azért etessem pár napig péppel hátha.Na akkor hazafele bőgtem, pedig nem vagyok bőgős fajta.

2 alkalommal ott voltam szó szerint mellette, a játszótéren felfele ment a csúszda lépcsőjén és lövésem sincs hogyan megcsúszott és hiába nyúltam, (mire nyúltam szó szerint lent volt a lépcső alján)nem tudtam megfogni.Igazából az rémített meg hogy milyen eszméletlen rondán esett, a nyakát is szeghette volna.Na ezen aztán kiborultam.Akkor is az arca nyúzódott meg + lett egy púp a homlokán.

Ezen a kettőn sírtam.Mikor kórházba került azon nem, mert akkor úgy voltam hogy majd ha már rendben lesz minden akkor ráérek kiakadni, addig meg arra törekedjünk hogy meggyógyuljon.

2022. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Én se pontoztalak le de a fogzás az nem baleset meg betegség és nem rossz dolog hanem egy élettani folyamat, teljesen természetes.
2022. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 babyboom567 ***** válasza:
87%

Igen sírtam.

18 hónapos volt, készülődtünk nyaralni ,mert másnap indult a repülő.A férjem kinyitotta az ablakot a kisszobába(8.-on lakunk),de nem szólt.Azt azért tudni kell, hogy99%-ban alaptalan volt az ijedelmem mert, se szék,se ágy se semmi nem volt ott a szobában az ablaknál, és a gyerek sem tudott még járni,meg felmászni/odatolni semmit.

Szóval pakolok, pár perc múlva észrevettem,hogy sehol a gyerek, aztán észrevettem a nyitott ablakot, akkor már üvöltöttem, hogy hol a gyerek.Ő meg elbújt a szárító alá,és ott nevetett.Azt a pár percet,míg azt hittem kiesett,na azt senkinek nem kívánom.Remegtem az idegtől,és zokogtam.

2022. jún. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Az alapvető gyerek miatti síráson felül (elérzékenyülés, fájdalma miatt sírás, stb) olyanok voltak, hogy szájsebészeten kellett segítenem lefogni őt, na azt nem bírtam ki... Volt olyan is, hogy beverte a tévét, akkor is bőgtem, méreg és szomorúság miatt. Amikor szomorú dolgot mond (pl hiányol elhunyt rokont). Szerintem sok minden miatt lehet sírni.
2022. jún. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!