Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Krisztina adnátok lanyotoknak?

Krisztina adnátok lanyotoknak?

Figyelt kérdés
Persze ez ízlés kérdése de úgy kérdem, hogy vállalható e manapság és nem ódivatú? Nekem hirtelen a Kriszta tiszta gyagya jut eszembe és kicsit tartok hogy ezzel fogják gunyolni de vegulis bármilyen nevet tudnának gunyolni. Melyik becezese tetszik jobban, Kriszta vagy Kriszti? Vagy ez olyan név amit nem kell becezni, önmagában is szép? Volt 1 tanárom akit így hívták régen senki nem cikizte a nevet egyszerűen Kriszta néni volr.:) ezt néztem ki amúgy. Ritka vagy gyakori mellesleg?

2022. jún. 19. 06:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Adnék Krisztina nevet a lányomnak, ha az tetszik. Én Krisztinek becézném, de úgy becézitek, ahogy nektek tetszik. És igen, minden nevet lehet csúfolni. Az én lányom Boglárka, a mostohaanyám anno azt mondta, hogy a Bogi kutyanév. 🤷‍♀️
2022. jún. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Felnőttek körében gyakori, gyerekek körében ritka. Nem adnám, mert hosszú, de normális névnek tartom. Mézga családot meg nem hiszem, hogy a generációja ismerni fogja.
2022. jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha lenne lányom, én máshogy nevezném el, de a Krisztina is egész jó név. Ahogy a kettes is mondta, erősen kétséges hogy ismernék a Mézga családot, mert úgyis csak az idióta aktuális trend lesz a figyelmük központja.
2022. jún. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Krisztina vagyok, 33 éves, soha nem csúfoltak a nevem miatt. Több helyen olvastam ezt a csúfolódás dolgot, ami nekem furcsa, mert én nem jártam így sosem.

Hívnak Krisztinek is Krisztának is kinek hogy tetszik. Gyerek koromban az tetszett jobban hogy Kriszta, mindig olyan vagánynak éreztem :D

Egyébként nem érzem ódivatúnak egyáltalán :)

2022. jún. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, mert a gyerekek körében már nem felkapott, de egy időben az volt, így egy közismert név. Mondhatni örökzöld. Külföldön is megértik, ami plusz pont.

Kriszti becézéssel használnám.

2022. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Manapság ritka mert ódivatú, de ha neked tetszik add nyugodtan.:)
2022. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem van, ami jobban tetszik, ezért nem adnám, de egyébként rendben van a név. Tina becézés nagyon tetszik nekem.
2022. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút vállalható ma is, Kriszti becézéssel tetszik.
2022. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem tetszett ez a név, és pont a becézései miatt, úgyhogy biztosan nem adnám. De amúgy teljesen vállalható név, tehát ez csak az én egyéni ízlésem.
2022. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kemény ez a név, semmi lágyság nincs benne a "Kr" miatt. Meg a sok i betű..
2022. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!