Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hölgyekhez írom a kérdést....

Hölgyekhez írom a kérdést. Megbántad, hogy gyereked lett?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. jún. 20. 08:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
56 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy, hány évesektől kérdezed meg. Az én anyám huszas évei elején vállalt gyerekeket, akkor még együtt voltak apámmal, biztos nem mondta volna azt erre a kérdésre, hogy megbánta.


Aztán 15-20 évvel később, amikor már elvált, elszegényedett egyedülálló anya volt, akkor rendszeresen megkaptuk, hogy miattunk nem jutott neki semmi az életből, és családon belül is elmondta beszélgetések alkalmával, hogy mai fejjel biztos nem vállalna gyereket, max. 10 évvel később.

2022. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Életem legjobb döntései voltak a férjem és a gyermekeink. Csak azt bánom, hogy az anyagiak miatt nem mertünk még egyet bevállalni, mert bár nehezen jönnénk ki, van egy kis hiányérzet bennem.
2022. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én anyám is mindig elmondja hogy szeret minket meg nem adna vissza minket, de ha újra kezdhetné nem vállalna 20 évesen becsúszott gyereket és utána még 2 vetélést majd egy újabb babát apám mellett. Neki tönkre ment az élete szerinte ezek miatt, hogy túl korán lekötötte egy gyerek és hogy nem megfelelő férfival maradt. Sose sértődtem meg ezen, inkább sajnálom szegényt, hogy így járt. Mai fejjel már sokkal jobb élete lehetett volna, így elpazarolta a nagy részét az idejének.
2022. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nelem 20.évesen 2 gyerekem volt akkor olyan feladat szerű volt az egéaz, csin@ltunk mentünk nevwltük őket, nem érwztem a nagy varázst,minden róluk szólt szerettem fiatal anya lenni, ők a minden.

Most 43 évesen van 2 nagy és egy 3 éves, most nyugodtam bele az anyaságba nem érzem úgy hogy meg kellene felelnem az elvárásoknak.

Úgy érzem igazi csoda, hogy ő velünk van, utána volt több vetélés.

2022. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem. Pedig voltak nehéz időszakaink, huszonévesen szültem a nagyobbikat, évekig egyedül neveltem, nem jó anyagi körülmények között. De akkor sem bántam, és természetesen most sem, amikor már jobb a helyzetünk sokkal. Azt az egyet "bánom", hogy nem kisebb egy picit a korkülönbség a két gyerekem között (8 év), de hát ugye sokáig nem is volt opció, hogy tesója szülessen, utána meg kellett pár év, mire sikerült, mert kiderült, hogy nálam már nem működik minden olyan flottul, mint a húszas éveim elején. De hát ez meg nem döntés kérdése volt, szóval ezen meg nincs mit megbánni.
2022. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
3, anyukád egy tipikus mérgező szülő, hogy ilyen terhet rájött rád ezzel a vallomásával.
2022. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy bántam meg. Rengeteget tanulok mellette az életről és az igazán fontos dolgokról. Imádom a folyamatokat amiken keresztül megyünk, a nehezebb időszakokat is, sokat fejlődünk. A legjobb dolog az életemben, hogy ők a családom. A férjem és a fiunk.
2022. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
Meg, soha többet
2022. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!