Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt bipoláris anyák?

Vannak itt bipoláris anyák?

Figyelt kérdés

Arról szeretnék érdeklődni,hogy vannak-e olyan anyák,akik ezzel a betegséggel vállaltak gyermeket?Milyen volt a terhesség és a gyermekágyas időszak?Milyen családdal az élet?

(Nincs gyerekem,nem is lesz,csak érdekel milyen az,aki a másik utat választotta).



2022. jún. 21. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
A volt barátom anyja ilyen volt. Nem cseréltem volna vele anyukát, maradjunk annyiban. Kiszámíthatatlan negatív periódusai voltak. Egy ponton túl meg megfordultak a szerepek. A tesójával együtt ők voltak szülő szerepben, az anyja meg gyerek szerepben (apuka meg inkább dolgozni járt, hogy ne kelljen ebbe belefolynia). Szerintem kiszúrás egy gyerekkel, ha az illetőnek nincs kellő tudatossága. És valljuk be, kevés embernek van.
2022. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Jelen.

Terhesség OK volt, első 2 év tömény depi, most már az elmúlt 2 év tök jó, rajtam segített inkább a szülés.

2022. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó,hogyan tudtad ellátni a babát?
2022. jún. 22. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Bocsánat második, hogy kérdezek, miben nyilvánult meg a tömény depi?
2022. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!