Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel rendeződött vissza a nemi életetek?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos a pici, és egyszerűen már totál kivagyok, hogy nem megy a szex. Azt hiszem, hogy egy kísérlet volt rá a 6 hetes kontroll után, az sem volt valami jó - én totál száraz voltam, fájt, nem is igazán volt hangulatom hozzá. De nem csak a fizikai részre gondolok, hanem azóta még csak közeledés sem nagyon volt, mert egyszerűen nincs olyan alkalom, amikor mindketten otthon vagyunk, ébren vagyunk, a baba meg alszik. Sokat dolgozik, este ő altatja a picit, és sokszor elhatároztam, hogy megvárom, egyszerűen elalszom. Nagyon megértő velem, de annyira bánt, félek, hogy tönkremegy emiatt a házasságunk.
2022. jún. 23. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Miért a földreszállt Antikrisztus az, aki szülés után kívánja, és kielégti a férjét?? Szülés előtti napon voltunk együtt. Szülés után pár nappal kielégítettem a férjemet. Nem azért, mert egy "tajaparaszt és lecumiztatott", hanem mert vágytam rá és kívántam. 2,5 hétig véreztem, addig csak én kényeztettem őt. Utána már kölcsönös volt a dolog. Nyilván a konkrét behatolással vártunk, de azon kívül elég sok mindent lehet csinálni.

Nincs 2 egyforma ember, vagy pár. Van, aki rögtön kívánja a szexet, van aki meg nem. De ettől még nem kell elítélni egymást.

Kérdező, ha tényleg szeretnéd, akkor szólj neki, hogy ébresszen fel, ha már elaltatta a kicsit.

Múltkor a férjem válogatott meccsen volt, fél 1-kor ért haza éjszaka. A baba 1-kor kelt, megetettem, visszatettem aludni, és utána még együtt voltunk, ha már mindketten ébren voltunk. Reggel ugyan fáradtak voltunk, de mindketten úgy éreztük, hogy maximálisan megérte. :)

2022. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonlóan volt az első gyereknél, annyi különbséggel, hogy veszélyeztetett terhesség miatt 36.hétig nem lehetett. Szegény férjem alig várta, hogy leteljen a 6 hét, de nekem addigra kb 0 lett a libidóm. Plusz nekem az orgazmushoz kell, hogy izgatva legyen a mellem, abból meg ugye ömlött a tej, ha hozzáért. Én azt találtam ki, hogy minden vasárnap, mikor nap közben alszik a baba, akkor "kötelező jelleggel" szexelünk, és annyit kértem, hogy amíg nem áll vissza az agyam, addig ő izgasson fel, és ne várja fordítva, mert nyilván nem menne. Nem tudom mennyi alkalom volt, de egy idő után már vártam, és ha valamiért aznap nem volt alkalmas, pl vendégek, akkor már én is rajta voltam, hogy bepótoljuk. Persze már olyan spontán és felszabadult nem lesz, hiszen mégis a szomszédban ott van 1-2-3 gyerek, de ettől még ugyanúgy jó. És a második, harmadik gyereknél ezt a módszert már tudatosan alkalmaztuk az elejétől, és gyorsabb is volt a visszarendeződés.
2022. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!