Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a jobb? Ha elsőre fiad...

Mi a jobb? Ha elsőre fiad születik, vagy ha lányod?

Figyelt kérdés
2022. jún. 23. 17:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tök mindegy
2022. jún. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már miért lenne tök mindegy? A lányok és a fiúk nem egyformák.
2022. jún. 23. 17:06
 3/18 anonim válasza:
89%
A lényeg hogy egeszseges legyen
2022. jún. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%

Erre nem fogsz normális választ kapni. Persze, hogy az egészség fontos.

De! Mindkettőre vannak érvek és ellenérvek, meg persze nem rajtad múlik.

Ha lány az első, akkor velük általában egyszerűbb. Jobban alszanak, jobban esznek, kevesebb a gond velük, mint a fiúkkal. Viszont az elsőszülött gyereken mindig nagy a nyomás, nagy az elvárás, és a mi társadalmunkban egy lánynak nehezebb bizonyítani.

Ha lány az első ő anyáskodni fog a tesóval. Nálunk volt, hogy reggel fel sem keltünk hétvégén, mert a lányom mindent elrendezett a kicsivel.

Szóval én azt mondanám, hogy a lány a jobb. A fiammal nagyon sok gondunk volt, és jó, hogy volt azért némi tapasztalatom a babákkal.

2022. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, normális embereknél.
2022. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy!
2022. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Lány!

Talán annyival könnyebb, mert ők gondoskodóbbak, mint a fiúk, így könnyebben bevonható a kistesó körüli teendőkbe, mivel alapvetően érdekli őket a babák gondozása. Valamivel hamarabb válnak önállóvá, szobatisztává is, mint a fiúk.

2022. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Tudom, hogy bárki bárminek örülne, de a kérdés az volt, hogy melyik a jobb? Aki hoz érveket, az nem hasznos, csak aki azt írja, hogy a kérdés értelmetlen? Érdekesek vagytok.
2022. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

7-esnek: én vagyok a legidősebb tesó és öcsem született, én nő vagyok. A legkevésbe sem érdekelt a kistesom gondozasa, kifejezetten utaltam, mikor nagyobb koromban ram bízták. Ja, es 3 es fel evesen lettem szobatiszta. Ennyit erről...

Kérdésre a valasz: kinek mi.

2022. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Az a jó, hogyha egészséges, normális gyereked születik és teljesen mindegy a neme. Ha tudsz róla megfelelően gondoskodni és nevelni, édesmindegy, hogy mi a neme. Ha meg szexista vagy, akkor lehet persze jönni ilyen sztereotip és káros baromságokkal, mint a 7-es válaszoló.
2022. jún. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!