Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az elektromos mellszívórol? Mennyire szív erősen,és mennyi idő alatt fej le egy adagot ? (most az egy adag nálunk 60-70ml)

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Állítható az erősségi fokozat, nem kell tőle megijedni. 60-70 ml meg semmi, nálunk egyszerre vagy fél liter elfogy.
2022. jún. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre fél liter anyatej? Mennyi idős a gyereked?


Fél liter tejet még nekem is nehéz leküldeni egyszerre😅

2022. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Melltől függ. Nekem a bal mellemből 5-6 perc alatt kiömlik 60-70 ml, a másikból pedig szerintem lenne 30 perc is, hogy fejjek annyit. Mindenesetre érdemes finoman masszírozni a mellet fejés közben, akkor könnyebben jön.
2022. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Jól van, egyes leülhetsz.
2022. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elektromosat használtam, mikor a koraszülött intenzíven volt a babám. Nem mindegy, hogy egymelles, vagy kettő. Nekem egymelles volt, tehát előbb az egyik, majd a másik mellemből fejtem. Így lett 2x15 perc alatt kb. 2 dl (az első napokban kevesebb). De annak a 2 dl-nek a nagyja az első 5 percben jött.
2022. jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy és két melles is, úgyhogy lemértem annó. A két melles legnagyobb fokozaton percre pontosan 20 perc alatt szedett le 600 ml-t a kettőből, az egy melles 2x10 perc alatt szedett le ugyanannyit. Nekem az egy melles kényelmesebb volt, de én extrém sokat használtam, mivel teajdó voltam a sajnálatos durva túlkínálat miatt.

Az elektromos és a kézi között viszont ég és föld a különbség, ha beindításhoz, szaporításhoz keresel, mindenképp állítható fokozatos elektromos.

2022. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!