Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz lehet, hogy a legtöbb...

Igaz lehet, hogy a legtöbb férfi nem akar gyereket, igazából csak a nő miatt egyezik bele?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 16:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, csak a sajátomat ismerem ilyen szempontból.

Nálunk a férjem elhagyással fenyegetődzött, ha nem lesz gyerekünk.

Egyébként én is akartam KÉSŐBB gyereket, de nem a házasságkötés után 3 hónappal teherbe esni, 22 évesen.

2022. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy ez így lenne, aki viszont csak a másik kedvéért egyezik bele az jó nagy hülye, ráadásul a gyerekkel is kiszúrhat.
2022. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%

Általánosítani nem kell. Van ilyen igen.

Spec én nagyon szerettem volna, a feleségem nem ment bele.


Ismerősöknél meg addig halogatták hogy az van hogy már nem lehet gyerekük.

2022. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem általánosítottam.
2022. jún. 28. 16:58
 5/32 anonim ***** válasza:
99%
Nem igaz. Nekem eddig az összes pasim kifejezetten szeretett volna gyereket (többnek közülük van is már azóta), és jellemzően épp ezért mentek tönkre ezek a kapcsolatok, ugyanis én nőként nem akartam soha.
2022. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb ffi a kényelmes életet szereti és manapság már sok nő is, ezért nem vállalnak gyereket. Meg hát mire?!
2022. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%

"aki viszont csak a másik kedvéért egyezik bele az jó nagy hülye"


vagy csak szereti, szerelmes belé.


Ha vki szeret vkit, az nem csak azt teszi meg, ami neki jó, hanem azt is, ami csak a másiknak, mert boldoggá akarja tenni.

2022. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek kérdés szerintem pont nem olyan, amibe bele kell menni a másik kedvéért, akkor is ha te egyáltalán nem akarod. Én nem várnám el a páromtól, hogy miattam vállalja a gyereket ha ő nem szeretné semmilyen szinten.
2022. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%
8: nos igen, itt felvetődik az a kérdés, hogy vajon mennyire szereti az a ffi a párját, aki erőszakosan követeli tőle a gyereket?!
2022. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
10%
Én azt gondolom, hogy az ember alapvető igénye a család és ha vki egyáltalán nem akar, ott vmi lelki sérülés történt vagy csak tényleg a kényelem a fő szempont.
2022. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!