Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellett már gyerekkel utolsó...

Kellett már gyerekkel utolsó pillanatban lefújni utazást, vagy visszafordulni útközben, vagy idő előtt hazajönni?

Figyelt kérdés

Pl. családi nyaralást akartatok, a gyerekkel, vagy valami gyerekprogramot és történt valami, ami miatt le kellett úgy fújni, hogy már majdnem elmnetetek, vagy útközben visszafordulni?


Ha igen, mi volt a program és mi történt?



2022. jún. 30. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Mi kínunkban már azon nevetünk, hogy a gyerekeinkbe valami szenzor van beépítve, ami érzékeli a nyaralás/ kirándulás/ kikapcsolódás legkisebb esélyét is. Eddig még nem volt olyan, hogy ne lett volna valaki beteg. Legutóbb a múlt héten szombaton szerettünk volna állatkertbe menni. Direkt meglepetésnek szántuk, nem szóltunk a gyerekeknek. Szombat hajnalban a 9 éves fiunk átjött szólni, hogy nincs jól, majd végighányta az ágyunkat és mindent a fürdőszobáig vezető úton. A program természetesen lefújva...

Néha olyan csodálkozva nézem, hogy mások gyerekekkel mennek külföldre, mi meg max a játszótérig jutunk el. 😕

2022. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
3 hónapos volt.Indultunk volna anyuékhoz,de állandóan sírt, aztán meg annyira elaludt, hogy alig bírtam felkelteni.Eloszor azt gondoltam biztos a sok sírás miatt,de fele úton mondtam páromnak forduljunk meg vigyük be ügyeletre mert valahogy valami nem jó.Jol tettük,mire a kórházba értünk már hányt és lázas volt.
2022. júl. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
1#,detto nalunk is. Hetvege,unnepnap,nyaralas,biztos hogy valamelyik beteg. Mi mar csak olyan helyre megyunk, ahol nem kell elore fizetni semmit es lemondható vagy atrakhato betegseg eseten. Kulfoldre? Aah. Majd ha 10 evesek lesznek,komolyan...
2022. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!