Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is szemét húzás volt?

Szerintetek is szemét húzás volt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm felajánlott nekem babaruhákat, ami nekünk nagy segítség volt. Párszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni, de nekem terhesen, egy 1,5 évessel nem könnyű, a férjem meg sokat dolgozik. De gondoltam ráér ha megszületik a baba. Most meg látom hogy árulja őket. Meg se kérdezte előtte, hogy akkor kell-e? Ráírtam hogy akkor ezt hogy, ha nekem ígérte? És akkor jött azzal hogy nem vittem el, de egy pár ruha még van, amire nincs még vevő, elviszem-e? Csak hát jól kiválogatta, mert amit adna, az kb rongy, a szépeket meg jól kiválogatta. Szerintem ez gusztustalan húzás.
2022. júl. 1. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
99%
Én sem tartogatnám a végtelenségig. Vagy eljön érte akinek felajánlottam, vagy eladom. Nem kerülgetném a dobozokat.
2022. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
100%

Meg kellett volna neki mondani hogy szerinted ráér ha megszületik a baba, bár nem látom akkor hogy lett volna könnyebb elhozni egy 1.5 évessel meg egy újszülöttel ,apa meg dolgozik sokat...


Meg lehet sértődni de simán elbeszéltetek egymás mellett.

Te mondod kell de nem mész érte, ő ajánlgatja de úgy tűnik hogy nem kell. Tanulni kell belőle. Kommunikáció.. nem gondolni kell hanem megmondani.

2022. júl. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
96%
Mi ebben a gusztustalan? Annak adja akinek akarja. Gyereked is van, gondolom maradt tőle ruha és ha valaki gyereket vállal akkor van annyi pénze, hogy, megvegye a pepcos body-t.
2022. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
97%

Miért tárolja, ha nem kell neki?

Gondolom, eltelt közben jópár nap, sőt hét is. Ha útban van neki, akkor mit kellett volna tennie?

Miért lenne "szemétség", hogy árulja a saját gyereke ruháit?

2022. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem itt Te ülsz háttal a moziban...
2022. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértek a 2-essel. Semmi szemétség nincs ebben, hiszen ő kínálgatta, de látszólag neked nem kellett, hát nem akarja kerülgetni, eladta. Legközelebb kommunikáljatok jobban.

Bár nehezen tudom felfogni, hogyha egy 1,5 évessel és egy dolgozó apával nem tudtatok érte menni, akkor egy újszülöttel kiegészülve hogyan tudnátok, de ez már csak részletkérdés. Az a tanulság, hogy érthetően és világosan kell kommunikálni.

Most nagyjából az a fair (ha jó ismerős és meg akarod tartani), hogy röhögtök ezen az eseten egy jót és legközelebb értelmesen megbeszélitek mi is legyen.

2022. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igaza van.
2022. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
98%
Az ismerősöd nem ingyen raktár.
2022. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
98%

Nyilvánvalóan azért akart rajtuk túladni, mert útban vannak, kell a hely másra. Ez esetben ha jóideig nem jössz érte, én is egyéb módot találnék rá, hogy felszabadítsam azt a helyet.

Ő tett volna neked szívességet azzal, hogy ingyen odaadja azt, amiért - mint látható - mások pénzt is hajlandóak adni. Neked csak annyi lett volna a dolgod, hogy érte menj. Nem mentél, hát teljesen jogos, hogy eladja. Nem kötelessége azon felül, hogy felajánlotta még raktárosként őrizgetni is azokat a számodra.

2022. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
98%

"PÁRSZOR kérdezte hogy mikor tudom elhozniPárszor kérdezte hogy mikor tudom elhozni" vs "nekünk nagy segítség volt"

HA tényleg segítség lett volna, akkor pattantok és elhozzátok első szóra. Hányszor kellett volna könyörögnie nektek, hogy vigyétek már el??? Vagy az lett volna az igazi, ha rögtön házhoz is szállítja, mi?

NEKI van igaza, teljes mértékben.

2022. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!