Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem morbid dolog...

Csak szerintem morbid dolog gyűjteni a gyerek fogát?

Figyelt kérdés
Sziasztok most arra vagyok kiváncsi hogy ti hgy vagytok ezzel. Sokan azzal jönnek hgy egy szép emlék lessz a gyereknek ha nagyobb lessz de sztm inkább kínos lenne neki pl olyan szülőkkel akik még mutogatnàk is. Sztm inkább a szülőnek lessz szép emlék. Én rédzemről ez inkább morbid. Szerintetek?

2022. júl. 2. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Anyukám beletette az első kiesett fogam az ékszeres dobozába, nem mutogatta, de szerettem néha megnézni 😁 kinek mi a kincs
2022. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen még egy fog sztm is okés😅 de én arról beszélek ha kb az összeset össze gyüjti
2022. júl. 2. 10:08
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Morbid, de én gyűjtöttem és a mai napig megvannak :D Ha a fiam akarja, gyűjtheti ő is, de nem ragaszkodom hozzá.
2022. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Van aki szerint játék babát gyűjteni morbid dolog...


Nem vagyunk egyformák.

2022. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
A mienket elrakták a szüleink és gyerekként érdekesnek találtam. Ma már morbidnak gondolom. Lehet max. 1 db-ot elteszek emlékbe, de furcsa szokás… A fotóknak több értelmét látom.
2022. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is össze vannak gyűjtve, régebben szerettem megnézni is :) most se gondolom, hogy morbid, szerintem én is gyűjtöm majd a gyerekemnek.
2022. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az, én tuti nem fogom. De már rájöttem, hogy ebben én vagyok a furcsa, mikor múltkor az volt a kérdés, hogy elraktuk-e a pozitív terhességi tesztet. Hát nekem eszembe sem jutott, szerintem undi, de kb mindenki más elrakta. Nem vagyunk egyformák.
2022. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 flora08 ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem is morbid, (ahogy a levágott hajtincs őrizgetése is). Igaz, én nem különösebben ragaszkodom tárgyakhoz, néhány dolgot őrzök csak, emlékbe. A fogakkal pedig valamiért elég rossz a viszonyom. A legtöbb gyerek büszkén mutogatja a kiesett tejfogát, én egyet sem húztam ki magamnak, sőt, nagyon nehezen tudtak rávenni, hogy megengedjem a foghúzást. Még akkor is, amikor már csak a szentlélek tartotta a helyén. Talán ez a magyarázata, nem lehet tudni.


OFF: 7-es, én válaszoltam arra kérdésre, hogy biztosan érzéketlen vagyok, de nem fotóztam és nem is raktam el. Úgyhogy már ketten vagyunk furcsák 😅

2022. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még a kutyám tejfogát is összegyűjtöttem :). Miért? Mert csak. Azóta már kidobtam amúgy.


A kislányommal együtt csináltunk "pá pá dobozt" a kis fogaknak. Mivel autista, nagyon nehezen válik meg tőlük (napokig,hetekig kell rimánkodni,hogy a lógó fogat kivegye). Ez egy picit segít,így nem veszíti el őket teljesen.


Próbálj megérteni egy 6 éves autista gyereket...

2022. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Otthon anyukámnakmegvannak a kihullott fogaim egy ékszeres dobozban. Szerintem undi, de ha neki így esik jól legyen...
2022. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!