Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terveztek gyermeket a pároddal?

Terveztek gyermeket a pároddal?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Nem, és nem is szeretnénk.
Szeretnénk de nem lesz.
1-2 éves távlatban igen.
3-5 éves távlatban igen.
5+ éves távlatban igen.
Nem lehet közös gyermekünk.
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Van 2, szeretnénk még 2-t. Rajta vagyunk. 😊
2022. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Isten ments
2022. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Olyan válaszlehetőség nincs, hogy már évek óta szeretnénk, még nem sikerült, de bízunk benne hogy végül lesz???


"A nem lehet közös gyermekünk" válasz az nagyjából arra igaz, akinek nincs méhe vagy a férjnek olyan genetikai rendellenessége van, hogy egyáltalán nem tudnak spermát kinyerni tőle. Minden más esetben a lehetőség mindig ott van hogy "lehet", csak nem biztos hogy lesz is.

2022. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, 5-6 év múlva. 21 és 22 évesek vagyunk és 5 éve együtt vagyunk. Szerintem a 26-27 év ideális, akkorra befejezem az egyetemet és lesz egy kis munkatapasztalatom is.
2022. júl. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, most vagyok 27 éves, de eddig soha nem éreztem, hogy szeretnék gyereket, szerencsére a párom se szeretne. Nem tudom, hogy ez változni fog e, de jelenleg ha arra gondolok, hogy gyerek, semmi pozitív oldalát nem látom, csak azt, hogy egy egész életre való óriási felelősség.
2022. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!