Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magzatburok magzat nelkül....

Magzatburok magzat nelkül. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Létezik olyan, hogy a magzat felszívódik, de a burok és méhlepény marad? Úgyanúgy megvan az inger és növekszik a pocak? Egyik ismerősöm ezt probálja elhitetni mindenkivel, papír viszont nincs. Szerintem kamu, bár érdekelne hogy létezik ilyen?
2022. júl. 11. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
😂🤦‍♀️
2022. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Amikor a második gyerekkel voltam terhes, 12 hetes uh-n az orvos látott egy üres magzat burkot a magzat mellett. Azt mondta, iker terhességnek indult, de a másik felszívódott, de még látszódott a burok. Következő 20 hetesen már ennek nyoma sem volt. Szóval akár lehetséges is, de erről kell papír legyen. És azért előbb-utóbb fel kell szívódnia.
2022. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az felszívódik egy idő után és nem növekszik tovább a pocak.
2022. júl. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem indul meg a felszívódás, a vetélés akkor művi befejezés van. Tehát olyan, hogy tovább növöget a pocak, meg egyebek nincs.
2022. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ilyenkor, ha a baba feldzívódik (vagy nem él) művileg megszakítják a terhességet. Tökmindegy, hogy 5 hetes vagy 25, ha a baba nem él akkor teljesen felesleges várni...

Lehet nem tartja meg és lemond róla a kórházban, azt meg nem köti az emberek orrára, így kitalált valami kamut, hogy ne piszkálják meg hordják le a sárga földig, mert lemond a gyerekről 🤷🏼‍♀️.

2022. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd azt állítja, hogy kihordta 9 hónapig, és megszülte az üres magzatburkot, és közben úgy nőtt a hasa, mint egy terhesnek?

Vagy jelenleg is ilyen módon "terhes"? Mindenképp hazugság persze, csak érdekelne, mi most a helyzet.

Mert, ahogy többen írták, korai terhességnél van olyan, hogy üres a petezsák, de ez azért legkésőbb 7-8 hetes terhességnél kiderül, és akkor ha nem távozik, missed ab lesz.

2022. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lány azt állítja, ő 4hónapos lenne, de par hetesen felszívodott a baba, a hasa pedig úgyanúgy nő neki, mert benne van a burok és a méhlepény de teljesen üresen. Elvileg adtak neki gyógyszert ami szülés szerű fájdalommal fog járni, éa kijön belőle otthon a saját környezetében, de ez nem igényel orvosi beavatkozást. Soha nem halottam ilyet, de nem is hiszem el. Köszönöm a válasszokat :)
2022. júl. 11. 18:26
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

"kijön belőle otthon a saját környezetében, de ez nem igényel orvosi beavatkozást"


Ez mondjuk nekem elég gyanúsan hangzik. Remélem nem úgy akarja eltüntetni a nem kívánt gyereket, mint ez a véglény: [link]

2022. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy majd otthon... Még az abortusz tabletta is tiltott az országban. Amit művileg kell befejezni az kórház. Nekem missed ab volt, korai terhesen (nem indult be egyáltalán a vetélés, de elhalt), még ahoz is bekellett menni, nem kaptam semmi gyógyszert, hogy majd otthon... Pedig kis terhesség volt, 6-7hetes!
2022. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha tudod, körzetileg ki a védőnője, érdemes felhívni rá a figyelmét, vagy akár csak az önkormányzatnak jelezni. Lehet, hogy a védőnő tud a terhességről, és csak a lány ilyen ostobán akarja kimagyarázni, hogy majd örökbe fogja adni, de nehogy tényleg az legyen, hogy valami mást tervez a babával, de legalábbis nem jár gondozásra sem, ami neki is fontos lenne.

Egyszer anyám felhívta az önkormányzat figyelmét egy rendezetlen életvitelű nőre a falujukban, akinél gyanús volt, hogy titkolta a terhességét. A helyi védőnő valóban nem tudott róla, ezért felkarolta, és elvitte vizsgálatokra, beszéltek vele a lehetőségeiről, végül akármi is volt az eredeti szándéka a nőnek, úgy döntött, hogy a szülés után azonnal lemond a babáról.

2022. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!