Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis gyermekeseknél volt ilyen?

Kis gyermekeseknél volt ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy közel 3 éves kislányunk. Mindene az apja, tudom, hogy engem is nagyon szeret, de ezt akkor mutatja csak ki amikor az apukája dolgozni van. Amint az apukája haza jön, Ő a mindene csak vele akar lenni. Nem hiszem, hogy azért van mert keveset látná mert rengeteg szabadnapja van a férjemnek, sokat van itthon. Nekem nem is igazán fogad szót, nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, vagy kétszer kérnem kell mire szót fogad. Az apjának meg azonnal, sőt az apja van, hogy erélyesebben szól neki és mégis szinte rajong érte. Ha én próbálok vele programot kitalálni nálam inkább meséznek vagy hagyja, hogy színezzek vele az apjával meg főzőcskézik ( vacsorát készítenek, de nem unja meg és hagyja ott). Sokaknak már szemet szúrt mennyire "apás". A férjem szerint mindent jól csinálok, azt meg nem érti mi különlegeset tud Ő, mondta, hogy kapcsolódjak be közéjük, de akkor sem érzem, hogy a lányom másképp vselkedne. Ez másoknál is volt így?

2022. júl. 16. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Téged utánozni. Ő is kiszolgálja az apját. Igen természetes, mert te mindig ott vagy neki. Az apja meg hiányzik neki.
2022. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mielőtt még valaki belekötne

"nálam inkább MESÉZNE vagy hagyja, hogy színezzek vele"

így szerettem volna írni

2022. júl. 16. 21:06
 3/26 A kérdező kommentje:

"Téged utánozni. Ő is kiszolgálja az apját"

ezt nem értem

2022. júl. 16. 21:08
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a biztos pont a világában, evidens neki, hogy ott vagy mindig. Nincs semmi gond, de tudom, milyen rosszul esik, én is átéltem.
2022. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez normális. ettől még téged is ugyanúgy szeret. ha a férjed is így érzi, nyugodj meg. inkább használd ki az időt, amíg együtt vannak, jó az, ha magadra is fordítasz szabadidőt
2022. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%
Valamiért inkább apás jellem lett, nincs ebben semmi.
2022. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 16. 21:11
 8/26 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk is így van. Én vagyok a cseléd, apa meg a minden.
2022. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
8 ha hagyod, hogy cseléd legyél, az nem jó. neked sem, de igazából neki sem. a gyerekeknek kellenek a határok. akkor érzik magukat biztonságban. merj nemet mondani.
2022. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném azért, hogy cseléd vagy :) Ez aranyos volt


8-as Én ilyet nem érzek, csak feltűnő mennyvel jobban érzi magát az apukájával, gyorsabban is tanul az apjától

Én kb.egésznap mondhatok neki valamit mire a napvégén talán megtanulja

az apja meg egyszer elmondja és már tudja


Attól féltem valamit rosszul csinálok, de ha más is volt így akkor megnyugodtam :)

2022. júl. 16. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!