Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ábris név szerintetek milyen?

Ábris név szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

2022. júl. 19. 11:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
73%
Nincs benne a top kedvenceim listájában, de egyáltalán nem rossz. Az Ábrahám beceneve, úgy tudom, az talán szebb, de az Ábris meg modernebbnek hat.
2022. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
63%
Jobb, mint a ma felkapott nevek, mint pl Noel, Benett meg társai
2022. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
37%

Az ikreim Ábris és Mirkó.

Különleges név, nem ismerünk mást ezzel a keresztnévvel.

2022. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
43%
Cigányos
2022. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a Fábri jutott róla eszembe 😅

A gyerek nem a nevétől lesz különleges. Akkor inkább legyen Ábrahám és ez meg csak a beceneve.

2022. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Ismerek egy 6 éves Ábrist. Először furcsán hatott, ma már nem.
2022. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%

#3 szegény gyerekek.

Buta, idétlen név.

2022. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Én sokáig úgy akartam hívni a leendő fiamat. (Nincs még.) Az tart vissza, hogy nagyon keresztény név, én meg ateista vagyok. Ha ettől elvonatkoztatok, akkor se tartom olyan gyönyörűnek, csak egyszerűen fiú névből szerintem nincs normális. A lány favoritomért sokkal jobban odavagyok, sőt, szerintem kb.a 10.kedvenc lány nevem is jobban tetszik, mint az Ábris, de ez van. Fiú nevek valahogy tényleg nem tetszenek, de valamit adni kell, ha fiú lesz🤷🏼‍♀️
2022. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Mitől lenne cigányos?:D Életembe nem láttam romát ilyen, sőt hasonló névvel sem. Mondjuk meglepne, ha nem írná ezt valaki ide, mint minden kérdéshez, de hogy fel is van pontozva :D Ezt a nevet pont, hogy a feltűnési viszketegségben szenvedő fehér magyarok választják. Amúgy nem szép név, de nem tragédia. De nem ettől lesz egy gyerek különleges.
2022. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

#7

Apám Vilmos. Akkoriban azt tartották buta, idétlen névnek. Mint ahogy szerintem a nevek többségét is furcsálták eleinte

Kérdező, szerintem azt adjátok ami nektek tetszik, úgy is lesz olyan aki leszólja, és lesz olyan akinek tetszik.

A gyerekeknek az elején úgy is mindegy hogy Bélával, Dáviddal vagy Dzsúlióval játszanak mert nekik nem a név számít. Később pedig ha csúfolni akarják akkor úgy is fogják, ha nem a nevével akkor mással.

Én például ismerek Annát akit Bandzsa Ancsának csúfoltak, ezért utálja a nevét, pedig az Anna nem is szokatlan ugye?

2022. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!