Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igény szerint szoptatott...

Igény szerint szoptatott kisbaba mellett jogosítványszerzés?

Figyelt kérdés
A kisbabám 4 hónapos lesz, a nagy szeptembertől kezdi az ovit. Már nagyon régóta tervezem, hogy jogsiznék én is, és most lenne a legegyszerűbb, amíg nem állok vissza dolgozni. Van köztetek olyan, aki iszsz baba mellett csinálta? Mennyi idő szokott lenni a vezetés része, napi 1-2 óra? Ha valaki csinálta így, elvolt addig a baba mással? Szerintetek belevágjak, vagy várjak még egy kicsit, amíg nagyobb lesz? Nem sérül így a kötődés?

2022. júl. 24. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A négy hónapos azért beall már 3-4 óránkénti etetésre magatol
2022. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én 4 hónapos baba mellett jelentkezem, az elmélet után kb 10 hónapos volt mikor vezetni kezdtem. Mindig reggel 8 és 9 körül kezdtem, 1 órát vettem. Addig a mama vigyázott rá. Jó sok órát vettem de elsőre sikerült
2022. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
1! A lányom 2 évig szopott. Másfél évig szopott 2 óránként.
2022. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

3!


Az átlag gyerek 2-3 honap alatt beall fix időpontokra. Másfél évesen q 2 óránkénti nagyon nem normális.

2022. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Az etetéshez nem tudok hozzászólni, de nagy hiány van oktatókból, hónapok telhetnek el, mire autóra kerülsz, aztán örülhetsz, ha hetente 1*1,5 órát vezethetsz, nemhogy naponta. Szóval ne napi és ne 4-5 hónapos baba melletti elfoglaltságnak fogd fel, hanem heti rendszerességű, 6-8-10 hónapos baba mellett.
2022. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
4! Ő is beállt fix időpontokra :)
2022. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6!


De ugye nem akarod azt mondani, hogy atlagos egy másfél éves gyereket 2 óránként szoptatni? Egy egy éves eleve mar mindent eszik, amit q felnőttek

2022. júl. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8 hós koráig szopott 2 óránként, akkor kezdett ritkulni. De előtte is kibírt 4 órát, ha kellett. Kiszámíthatatlan, a tied milyen lesz. Tudsz-e fejni, elfogadja -e az üveget. Én minél hamarabb kezdeném, a szeparációs szorongás előtt menjen le, ami belefér. Meg fogjátok oldani valahogy.
2022. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Azt javaslom, hogy mindenképpen vágj bele, mert hihetetlen könnyebbség, ha tudsz vezetni. Tudom, miről beszélek, két kiskamasz mellett tettem le, életem nagy hibája, hogy nem jutott eszembe előbb. :)

Viszont tényleg nem lesz ez egy gyors menet. A KRESZ még hagyján, de utána nehéz oktatóhoz jutni, ritkán is érnek rá az emberre, szóval hónapkra készülj. Ha sikerül találnod egy olyat, aki heti 2x1,5 órát stabilan rád ér, már nagyon szerencsés leszel.

A kötődés miatt ne aggódj, mire eljutsz odáig, legalább 7-8 hónapos lesz a baba, már mást is fog enni, nem lesz ennyitől semmi baja.

Sok sikert!

2022. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
10! Ő is evett mindent. Csak utána mindig szopott is.
2022. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!