Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 evessel eskuvon? Mik a...

2 evessel eskuvon? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bevittetek a templomba? Meddig maradtatok? Hogy birta a gyerkoc?
2022. aug. 4. 23:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
47%
Gyerek nem való ilyen helyre.
2022. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
61%
Anyaként eszembe nem jutna vinni. Menyasszonyként frászt kapnék az ötlettől.
2022. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
53%

Nem oda való egyáltalán. 2 Ismerősöm esküvőjén is volt többen közt 2 éves gyerek is . Borzasztó volt, végig üvöltötték a szertartást mindkét helyen, baromi idegesítőek voltak. Meg a bunkó szülők is akik odavitték tönkretenni a pár esküvőjét.

Esküvőre maximum olyan korú gyereket kellene vinni, akit már meg lehet, és meg is van nevelve, hogy tudjon viselkedni.

2022. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
Májusban voltunk esküvőn, 4 és 2 évesek a gyerekek. 17 órakor kezdődött, 22 óráig voltunk ott. Semmi probléma nem volt, nem hisztiztek, ahol kellett ültek velünk, vacsoránál is ettek, ittak, teljesen normálisan, aranyosan viselkedtek.
2022. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
69%

1-2 évesekkel voltunk. Meg pár hónapossal is. Az ég világon semmi probléma nem volt. Szépen ettek,aludtak,táncoltak :).


Az ifjú pár még külön játékokkal teli asztalt is berendezett a kicsiknek (színezni lehetett,lufit fújni stb nekik).


Nem volt olyan, hogy a sírás,hiszti valamit megzavart volna.

2022. aug. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%

1,5 évesnél voltunk nem rég. Nyilván nem hagytam,hogy bármit is tönkre tegyen, amint a templomban nyikkant egyet kimenten vele, ezért ültem az utolsó sorban . Addig sétálgattunk kint vele, míg a formaságok lementek. Vacsorázott velünk egyet, kicsit "táncoltunk ", és szüleim elvitték haza. Senkit nem zavart egy percig sem ( még nekem sem volt útban, mint az mostanában divat), mindenki jól érezte magát így. Mi hajnalig mulattunk utána, mikor ő már az ágyában aludt.

Nekem eszembe nem jutna otthon hagyni, hisz ő is a családom része.

2022. aug. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Csak akkor mennék, ha nem bírnám a fiatal párt. Ha kicsit is kedvelem őket, akkor nem megyek be egy 2 évessel a templomba, mert nem tud csnedben maradni, a fiatal pár pedig nem arra akar majd emlékezni, hogy Pirike végigvisította a szertartást. Ők ünnepelni vannak ott, nem téged tolerálni.
2022. aug. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ.. ha olyan, mint a 4-es gyerekei, akik vagy kemény terrorban élnek, vagy "használat előtt felrázandóak" (ahogy Ranschburg fogalmazott) akkor persze, akkor csak úgy vannak, mint a befőtt. Ha életképes, életrevaló, energikus, tehát átlagos gyerek, akkor nem vinném. Mert nem neki való.
2022. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
73%

7!


Miért eleve elrendelt,hogy a kicsi sírni fog?

Mint írtam,én és a húgom összesen 4 kicsivel mentünk esküvőre. Egy hangjuk sem zavart senkit. Nem minden gyerek ordít. Van,amelyik érdeklődve figyel.

2022. aug. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

En is ugy terveztem hogy a kapuban vagy utolso sorban lennek vele nem mennek be vagy be se vinnem eleve.


Szerintem egy ideig erdeklodve figyelne de felorat tuti nem birna egyhelyben ulni mereven maga ele bamulva. Engem inkabb a koztes idok tantoritanak el maximum de mar reg voltan eskuvon. (Egyik helyszinrol a masikra atmenes acsorgas stb) a vacsora mar gondolom erdekesebb lenne. 9nel tovabb biztos nem maradnank. Sajnos nem tudjuk otthon hagyni most ez nem opcio.

2022. aug. 5. 05:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!