Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 evessel eskuvon? Mik a...

2 evessel eskuvon? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Bevittetek a templomba? Meddig maradtatok? Hogy birta a gyerkoc?
2022. aug. 4. 23:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
73%

Így.

Hátsó sor, hogy gond nélkül kisurranj, ha elkezdene fészkelődni.

A csokor dobás, gratuláció, vonulás szerintem nem okoz gondot, ha mégis, az már úgyis hangzavaros rész, ott nem lesz olyan zavaró.

Ha a templom vagy a helyszín körül tud játszani, futkosni, esetleg több gyerek is lesz, akkor valaki kimegy vele játszani.

A vacsora, első tanc meg még egy kis buki és máris 9 óra.

2022. aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek 2 es 2,5 ev3s koraban is voltunk eskuvon. Hatso sorban ultunk ceremonian, ahogy a tobbi gyerekesek is. Akiknek hangoskodni kezdett a gyerekuk, kimentek rogton.

Utana meg mindenki hangos, a gyerekek meg jatszottak. Volt hely a szabadban, de sokat az etterem reszben is.

2022. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%

Te ismered milyen habitusúa a gyereked.

Mi most megyünk az egyik baráunkhoz lagziba, oda nem visszük a 3 éves gyerekünket. Nem is tudna csendben maradni a szertartás alatt (folyton dumál és szerintem képtelen lenne suttogni. Ez most nem az a hely, ahol ki szeretném próbálni) és mi is szeretnénk egy nagyot bulizni.

Közeli családtag lakodalmába vittük. Amíg tartott a szertartás, addig valaki kint sétált vele, a buli részén meg nem volt gond.

A mi esküvőnkön is volt pár 3 év alatti gyerek. Senkit nem zavartak. Csendben voltak, estig táncoltak, aztán összetolt széken aludtak.

Én is azt mondom, hogy attól még, hogy nem viszem magammal, nem tagadom ki a családból, ugyanúgy a család része marad, csak vannak helyek vagy programok, amiken szeretnénk felnőttként részt venni. Pl színházba vagy rockkoncertre se hordom magammal, sőt olyan is van, hogy csak csajbuliba megyek a férjem és a lányom nélkül, másnap meg együtt megyünk pl. állatkertbe. Ettől még mi egy család vagyunk.

2022. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%
Egy rakás gyerek volt az esküvőnkön. Utolsó sorban ültek a szülőkkel, hogy ki tudjanak menni, ha valami baj lenne, de mind nagyon szépen végigülték. Az étteremben szaladgáltak ugyan, de az picit sem zavart. Én mondtam, hogy hozza nyugodtan mindenki a gyerkőcöt. Ez a nap arról szólt nekünk, hogy jól érezzük magunkat a családdal és abba ők is benne vannak. :)
2022. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
72%
1,5 évessel voltunk. Bementünk vele a templomba, de hamar megunta, apuka kiment vele. Volt nála kisebb gyerek is, ők is kint voltak. A lakodalom tetszett neki, fel-alá rohangált, táncolt. Kb éjfélig voltunk, de közben aludt egy eldugott helységben a babakocsiban.
2022. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez gyerekfüggő. Az én másfél évesemet biztos nem vinném esküvőre, egyszerűen lehetetlen egy helyben tartani, folyamatosan gagyog, hangosan próbálgatja a hangját, ez pedig zavaró lenne a szertartás közepén. Emellett biztos nem tudnám elengedni magam, inkább rábíznám valakire és akkot nyugodtan szórakozom pár órát. Persze más a helyzet ha már nagyobb, 5-6 éves.
2022. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%

És most nem azért, de ha hátul ültök, hogy gyorsan ki tudjátok vinni a gyereket, annak mi értelme van?

Hogy kint legyetek?

Azt előre úgyse tudod kiszámítani, hogy mikor fog sírni, a szertartás így is úgyis megakad, mert sír a gyerek, mindegy lenne bent hagyni és üvölteni.

2022. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%
Nem olvastam az összes választ, nekem 3 éve volt az esküvőm, 120 fős lagzival, volt gyerek bőven, a legkisebb 2 hónapos volt, de voltak 1,5-2-3-4 évesek is, meg 6-9evesek is, senki sem zavart senkit, a gyerekek élvezték, táncoltak, azt nem tudom, ki meddig maradt, de biztosítottunk szallast is nekik a helyszinen, így ha el is mentek elaltatni őket, később még visszajottek bulizni. A templomban hátra kell állni, ha nyűgös lenne, sirna, ki lehet menni, sétálni, de pl múltkor a vasárnapi misén nagyon tetszett, láttam egy anyukát, a babakocsi aljabol kiszedett egy pledet, lezeritette a földre, kirakott többfele játékot, egész mise alatt lefoglalt így a gyerekét, sőt, még 2 kislány is odament csendben játszani. Szóval akár így is lehet.
2022. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
33%
Mondjuk én tényleg azt se értem, miért jó az a szülőknek, hogy a lagzi élvezete helyett egész délután/este a gyerek után kell rohangálni, rá figyelni, vele foglalkozni?
2022. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
1,5 évessel voltunk nem rég egy esküvőn. Több gyerek is volt és érdekes módon egyik gyerek sem zavarta meg a szertartást, ami tegyük hozzá, nem tart olyan sokáig. Ha meg tényleg valami gond lenne, akkor ki is lehet menni, emiatt nem marad félbe az esküvő. Utána meg ezerszer hangosabbak voltak a felnőttek, mint a gyerekek, erről ennyit.
2022. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!