Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, hogy ne a 3...

Mit tudok tenni, hogy ne a 3 evvel ezelotti, regi velemenyt nezze es vegye alapul a vezetoseg meg most is ?

Figyelt kérdés

Havonta 1 alkalommal talalkozom a jelenleg nevelocsaladnal elo gyermekemmel.

A rovid talalkozo ellenere is nagyon szoros kozottunk a kapcsolat.

A talalkozok mindig boldogan, sok orommel, jatekkal, a mar jol bevalt rutin szerint zajlanak.


Tapasztalom, nagyon sokmindennek megkell felelni a vezetoseg fele, hogy visszaadjanak egy gyermeket.


A bantalmazo kapcsolatbol kikerulve, ujra a sajat nyugodt eletemet elem, es minden megvan ahhoz hogy a gyermekemet fogadni tudom.


De sajnos a vezetoseg meg mindig azt a szuloi kompetencia felmerest nezi, amelyet akkor vegeztek el, amikor meg a bantalmazo kapcsolatban eltunk.

Akkor a vizsgalatkor meg teljesen mas voltam, hiszen kapcsolatomban mindenben korlatozva voltam es megfelemlitve es sorolhatnam min mentunk keresztul.

Az eletemet a nullarol kezdve, nagyon nehez volt de talpra alltam.


Uj vizsgalatot sajnos nemtudok csinaltatni, hiszen rettenetesen draga .


2022. aug. 6. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem is neked kell csináltatni. Keresd fel a gyámhatóságot, és kérj felülvizsgálatot.
2022. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Rakerdeztem kb 2 honappal ezelott, hogy lesz e egy ujabb ilyen vizsgalat.

A vezetoseg valasza az volt h egyenlore nem lesz ujabb felmeres.

2022. aug. 6. 18:21
 3/17 anonim válasza:
100%
Kerdezo! Nem kerdezted , hogy mikor varhato felulvizsgalat? Mert azt jo lenne tudni ! Gratulalok , hogy sikerult kitorni a bantalmazo kapcsolatbol.
2022. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2 evre vettel el a gyermeket, jovo ev aprilisaban dont a birosag.


Az onkormanyzat es a gyermekvedelem kozott 1 honappal ezelott volt a kb. felevente ismetlodo felulvizsgalat. Onnan kaptam emailt a dontesrol, es abban olvashato hogy a szuloi kompetencia vizsgalatat IS figyelembeveve, stb.....

2022. aug. 6. 18:48
 5/17 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam, 3 evre....
2022. aug. 6. 18:49
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem KÉRDEZNI kell, hanem KÉRVÉNYEZNI, méghozzá ÍRÁSBAN!
2022. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Jovo ev aprilisa nem holnap lesz !! Az borzaszto hosszu ido . Nem tudnal jogi segitseget kerni valahol? Valamit csak lehet tenni .
2022. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "vezetőség"?

3 évre elvették? Az nagyon soknak tűnik nekem. Alapvetően a gyereknek a saját családjában van a helye, és csak akkor vehetik el, ha nincsenek meg a neveléséhez szükséges feltételek. Fordulj jogi tanácsért a Hintalovon Alapítványhoz. [link]

El tudom képzelni, hogy lehet bírósági felülvizsgálatot kérni hamarabb. De ha nem, az akkor is már csak 8 hónap. Ezek szerint 2 év 4 hónap már eltelt.

2022. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, 2019 aprilisban kerult el tolem sajnos.


Koszonom a jo tanacsokat, es akkor mindenfelekeppen irasban fogunk kervenyezni az onkormanyzattol egy ujabb szuloi kompetencia vizsgalatot, hogy nyoma legyen. Nemtudom lehetseges e hogy irasban kerjunk egy kornyezettanulmanyt is.

2022. aug. 6. 19:22
 10/17 anonim válasza:
100%
Biztos van ra lehetoseg ! Sok szerencset kivanok ! Renelem minnel hamarabb visszkapod a gyereket!
2022. aug. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!