Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tegyem könnyebbé a...

Hogy tegyem könnyebbé a helyzetünket?

Figyelt kérdés
Én 33 éves vgyok, 3 gyerekem van, már sulis mind. Folyamatos anyagi problémaink vannak, apuka dolgozik, de hitel miatt vonják a felét, tehát így kap kb 90 ezret, plusz a cspótlék a bevételünk. Nekem az egeszsegem nem engedi hogy dolgozzak (rák) leszázalékolni nem akarnak. Nagyon nehéz, van hogy napokig nem eszünk, csak a gyerekeknek lergyen. Családsegítő segít amiben tud, az önkormányzat nem... Igazábol csak megszerettem volna könnyebbülni, ezert írtam le.kösznönöm
2022. aug. 6. 19:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
A párodnak mi a foglalkozása? Nincs lehetőség jobb munkahelyet találni? Hol laktok?
2022. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom a helyzeteteket. :(

De apuka hogyhogy ilyen keveset keres? Ha ha a felét vonják, ami 90 ezer, akkor kb. 180-at keres. Eleve 3 gyerek esetén 99 ezer az adókedvezmény, amit érvényesíthet.

2022. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nem igazan van jobb munkahely. Ha többet keresne, a levonás is több lenne. Az adókedvezményt egyben szoktuk kérni.
2022. aug. 6. 19:59
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy a helyzetetek szörnyű, de én nem adnám fel. Mindent megtennék, hogy javítsak az életkörülményeimen. Milyen betegségben szenvedsz konkrétabban? Mi volt a te foglalkozásod? Mennyi idősek a gyerekek? Mi a férj foglalkozása? Hol laktok, az ország melyik részében? Milyen hiteletek van?
2022. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%
Külföldre kell menekülni. Orbánisztánban ez jár az embereknek, asok hülye pedig meg is szavazta...
2022. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Párodnak másik munkahely, vagy másodállás.


Neked sok erőt és gyógyulást kívánok.


Addig esetleg otthonról, valami katalógusból árusítás, pl. Avon, Betterware, Oriflame stb termékek, amiböl meggazdagodni nem fogsz, de talán pár ezer forint is sokat jelenthet egy egy hónapban.


Végső esetben a párodnak néha vérplazma adás, fizetnek érte.

2022. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Ha vannak felesleges holmijaitok (ami még használható) azokat adjátok el


Apuka menjen el vérplazmát adni (aprópénz, de több mint a semmi)


Nem szégyen felvállalni hogy bajban vagytok, egy hospice alapítvány biztosan segítene nektek adományokat gyűjteni.

2022. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

Véradás a férjednek nekem is eszembe jutott, nálunk a családban szintén rossz anyagi körülmények között élő rokonom is rendszeresen jár a pénz miatt.

Másik hogy neked esetleg valami kézzel készült dolgok árusítása, horgolás, kötés, stb.

2022. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Férjed nem tud kimenni külföldre dolgozni?
2022. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Ausztriai munkához van egy szuper közvetítő cég, csak a pályáztatást kell kifizetni, aztán a kiutazást.

Nekem a pályáztatásra kellett 2 hetet várnom, azután jönnek az állásajánlatok, rajta múlik, mikor és mennyi időre megy ki. Szerintem már csak a 2 hetes próbaidőre is megérni kimennie...

2022. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!