Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi hány...

Szerintetek egy férfi hány éves koráig vállalhat gyereket? Érdemes kezdenem vele?

Figyelt kérdés

Igazából nincs még köztünk semmi, csak "kiszemelt", de megfordult a fejembe. Beszélgettünk a gyerek témáról, de én 24 éves vagyok, ő 38.

Én nem hiszem, hogy mostanában szeretnék gyereket.

Szerintetek egy férfi hány éves koráig vállalhat gyereket, ami még belefér?


2022. aug. 8. 14:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Ha szeretitek egymást, adottak a lehetőségek, akkor a férfinak elég sokáig.
2022. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

A férjem is 38 volt amikor megismertem

Én 27

43 volt amikor született az első gyerek. És pár hónapja a második ,most 47

2022. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

Szóval még elég sok ideje van a pasinak nálatok is

2es voltam

Nálunk apuka egy 10est mondjuk letagadhat

2022. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megy a zöld.


2-es köszi, hogy leírtad, de az például nem aggasztott titeket soha vagy nem volt kérdés, hogy a párod már 60 is elmúlt, mire a gyereketek elballag az általánosból?

Nem rosszat akarok ezzel kérdezni, csak érdekel, hogy foglalkoztatok-e ilyen dolgokkal.

2022. aug. 8. 15:02
 5/30 anonim ***** válasza:
32%
Egy jó karban tartott 60as férfi nem gáz ha a fia épp hogy 20 éves. Fitten tart legalább
2022. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
Én 28 voltam mikor született a gyerekunk, ő 42. Egyáltalán nem aggaszt a kora, nem öreg, nem is nez ki annak és nem is úgy viselkedik. Most megy oviba a kicsi, szuperül megvagyunk :)
2022. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén megmondom,hogy igen megfordult a fejemben. És tudom ,jogos is. Külföldön élünk amúgy és itt elég sok 40es apuka van kicsi gyerekkel. Főleg az oviban látom ahová a lányom jár. Így talán nem tűnik ő sem ki a tömegből

Férjem nagyon fiatalos,de tudom bármi történhet.

Előtte se neki se nekem nem volt olyan pár akitől szóba jöhetett volna egy gyerek, tisztán érzelmi okok miatt(nem egészségügyi vagy anyagi)

Én 36 vagyok, ő 47 most.

3at szerettünk volna,de főleg az ő kora miatt már nem lesz több. Ugye a második most született fél éve

2022. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
28%

Hát szerintem 40 felett már későn van, de 45 felett már végképp.

A gyereket föl is kéne nevelni. Meg aztán mivel már nem annyira fiatal lehet beteg utódot is nemzene.

2022. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%

42 volt a férjem, amikor a lányunk született, és 45 lesz amikor a második gyermekünk születni fog. Később valószínűleg már mi sem vállaltunk volna gyermeket.

Szerencsére fiatalos, senki nem mondja meg róla, hogy elmúlt 40.

2022. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%

Ne haragudj, de ez a “hatvan fölött leszel, mire a gyerek elballag” egy akkora klisé lett, hogy már az autocorrectnek kellene befejeznie, mikor ott tartok, hogy hat…

Szerintem ezt a leendő szülő is ki tudja számolni, plusz nem tudom, miért a ballagás a mérföldkő, azon túl legtöbben nem tervezik a meghalást a hatvanas éveikben. Meg korábban sem.

2022. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!