Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérszegénység miatt lehet? 10...

Vérszegénység miatt lehet? 10 perc sétát nem bírok, mert gyenge vagyok, szédülök, vasat abba hagytam egy időre, mert volt egy kis gondom vele... levegőt sem kapok rendesen.

Figyelt kérdés
32 hetes várandós vagyok jelenleg.
2022. aug. 17. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A vasat nem kellett volna abbahagyni, csak váltani más készítményre. Ez nagy butaság volt.
2022. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvos, védőnő?
2022. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Saját döntésed volt a vas abbahagyása, vagy az orvosoddal egyeztettél előtte?
2022. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2 napja jött ki, így még nem beszéltem egyikükkel sem. A vassal muszáj volt szünetet tartani, mert nem akartam megvárni, hogy aranyeres legyek miatta .🥺 De nem végleg szándékoztam abba hagyni, bár marha undorító büdös is, így legközelebb gondoltam rá, írassak másikat.
2022. aug. 17. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Székrekedésre jópár megoldást lehet találni azon kívül hogy elhagyod a vasat.. Nem véletlenül írják fel.
2022. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gondot okoz a vas sajnos, emiatt tabletta formában nem vagyok képes szedni, különben hetekig nem megyek nagy wc-re aki valljuk be, nagyon nem ideális. Nekem szirup formában vált be, ennek is undorító szaga meg íze van, de legalább az emésztésembe nem zavar be, már az is valami. Muszáj szedni sajnos, én is nagyon szaron voltam nélküle, pont azok amiket leírsz. Egyeztess az orvosddal és ha leokézza akkor szedd te is ezt a fajtát (nekem egyébként a védőnőm javasolta):

[link]

2022. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös, a vas mellékhatása sajnos a székrekedés, étkezéssel nem tudtam megoldani eddig.
2022. aug. 17. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igyal egyél magnéziumot 🙄 én a magnosolvtol konkrétan szaladtam wc-re.
2022. aug. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot enyhe haskeményedés miatt. 🙁 Bár hasmenést sajnos nem szokott okozni, pedig volt olyan amikor elég sok magnéziumot szedtem. Nekem gyermekkorom óta a székrekedés egy gyenge pont...
2022. aug. 17. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dulcosoftot ihatsz terhesség alatt is, a vas nagyon fontos, foleg ha vérszegény vagy, a babád is az lehet, ne várd meg, hogy addig jussatok, hogy szülés után vért kelljen kapnotok! A sorbifer elvileg kevésbé okoz székrekedést, de tenyleg van több olyan székletlazító, amit használhat most is és kompenzálja a vas hatását,hívd fel minél előbb az orvosodat.
2022. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!