Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mely nevek tetszenek/melyeket...

Mely nevek tetszenek/melyeket adnátok ezek közül? Petra, Cintia, Boglárka, Adrienn, Eszter, Vivien.

Figyelt kérdés
Melyik mellett/ellen mi szól?

2022. aug. 18. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Petra, Eszter - tetszenek, adnám.

Boglárka, Adrienn, Vivien - nem annyira tetszenek, de teljesen jó, vállalható nevek.

Cintia - nem tetszik.

2022. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
77%

Én ezeket adnám: Petra, Boglárka, Eszter

A többivel nincs bajom, mind vállalható csak nem az én ízlésem de a Cintia kicsit "c-s" hatású és nem vagyok oda külföldies nevekért.

2022. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyiket sem adnám sajátnak, de a Petra , az Adrienn és a Vivien tetszenek. A Cintia nekem nagyon ellenszenves, a Boglárka nem tetszik, az Eszter semleges.
2022. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Adrienn, Vivien ezeket adnám, Eszter szóba jöhetne ha a férjem nagyon szeretné.

többi kuka

2022. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Egyiket sem adnám, de mind vállalható név.
2022. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Petra, Boglárka, Eszter
2022. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Adrienn nálam is listás volt, de a férjem miatt végül mást választottunk. Szerintem a felsoroltak közül ez a legszebb, és ma már nem is túl gyakori.
2022. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Petra,Eszter,Vivien.
2022. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Duenna ***** válasza:
100%
Hallgass a szívedre, és add azt, amelyik sugalja, hogy ez a név jó lesz. Ezt csak te tudod eldönteni, helyetted senki nem dönthet.
2022. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Vivien tetszik, adni azért nem adnám, mert van más választott esélyes lánynév kettő-három is.


Petra, Adrienn, Eszter - normális, vállalható nevek, ebből az Adrienn tetszik a leginkább, a Petra a legkevésbé.


Boglárka - a kicsinyítőképzős neveket (Piroska, Hajnalka stb.) nem kedvelem, de amúgy vállalható név.


Cintia - nem szeretem az ilyen magyarított külföldi neveket, ráadásul az eredeti kiejtése alapján Szintia kellene legyen, és igaz, ez a változat is anyakönyvezhető, de mégis általában C-vel szokták használni. Előkelősködő névnek tartom.

2022. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!