Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett érdemes dajka...

Kisbaba mellett érdemes dajka vagy pedagógiai asszisztens képzésre járni?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz? Vagy már nagyon telített a szakma?

Van segítsed a baba mellett amíg tanulsz/ vizsgázol?


2022. szept. 15. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm munka mellett csinálja.

Egyáltalán nem nehéz, online tartják az órákat, és akármikor vissza lehet hallgatni.

2022. szept. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elhivatott vagy? Szerintem csak az kezdjen bele ilyen képzésbe. Illetve ahol a másik fél jól keress, mert ebből nem lehet megèlni.
2022. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a környéken nagy a hiány. En is nagyon gondolkodtam rajta. Aztán megtudtam, mennyi lenne a fizetésem, egyből meg is gondoltam magam
2022. szept. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akkora a hiány, hogy képzés nélkül is mehetsz dajkanak és ped. asszisztensnek is
2022. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hol laksz. Nagyvárosban, megyeszékhelyen nincs hiány, inkább kis falvakban.
2022. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Majd ha elmúlik a hormontúltengés gondold át újra..
2022. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Felesleges, sz.rt se keresnél. Gondolkozz nagyobban, érettségi, főiskola levelezőn vagy estin. Hosszabb, de mész vele valamire.
2022. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Azért megvannak ennek az előnyei. Abszolút gyerekbarát munkakör, az összes szünet automatikusan szabad, amikor pedig nem, mert pl.be kell menni takarítani vagy ilyesmi, akár be is viheti magával a gyereket. Az ilyen helyeken akkor is megértőek a gyerekes problémákkal kapcsolatban (betegség, anyák napja, mittudomén), ha a gyereked pont nem oda jár. És nem utolsósorban nagyon lehet ezt a munkát szeretni.

Ha van érettségid, és szereted a gyerekeket, inkább pedasszisztensben gondolkodj, a dajka az kb.takarítónő a legtöbb helyen, a gyerekekkel alig találkozik.

2022. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Október elejéig le kell adni a jelentkezési lapot. Valahogy még mindig hezitálok, érettségim van.

2022. szept. 15. 16:47
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabán is múlik. Az enyém mellett örültem, hogy lyuk van a seggemen.
2022. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!