Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párom 31 éves én 23 vagyok jó...

Párom 31 éves én 23 vagyok jó ötlet a gyerek?

Figyelt kérdés
Anyagi háttér nem lenne gond jól keresek plusz valószínűleg igénybe vennénk a babavarot vagy a csókot.

2022. szept. 26. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha neked itt fel kell tenned kérdést erről, akkor valószínűleg nem jó ötlet.

De a mondat végén odabiggyesztett babaváró vagy csók miatt gondolom, hogy csak hangulatot kelteni jöttél.

Sok sikert!

2022. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mond?
2022. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
76%

A gyermekvállalás nem életkor kérdése!


Kizárólag felelősségtudat és elhivatottság annak érdekében, hogy a gyermeknek szerető és támogató családi légkört teremts.


Sajnos Magyarországon nem jellemző a felelősségteljes gyermekvállalás és nem gondolják át az emberke mivel is jár szülőnek lenni és többek közt a nyomorba a szegénységbe szülik a gyermekeket. De mint írtad nálatok az anyagi háttér biztosított.


Azt javaslom ha van közeli barát, családtag, ismerős beszélgess vele minél többet a gyermekvállalásról. Miben változott az életük a gyermek megszüntetése után? stb....

2022. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha megvan hozzá az egzisztencia és felelősséget érzel magadban, akkor hajrá. De amíg bizonytalan vagy ebben, addig nem muszáj beleugrani. Szemtelenül fiatal vagy. Én 28 évesen szültem és a legfiatalabb voltam a baráti társaságban, meg a tesóim, unokatesóim között, akinek gyereke lett. Szóval, ráérsz átgondolni.
2022. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja, 4-es vagyok. Most latom, hogy Devid a neved+ oda van rakva a babavárós izé-bizé. Te véletlen nem egy pasi vagy, aki szórakozik(az egyes pártját fogva)
2022. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

...és hány ilyen van, aki csak a vitát generálni jön ide kiírni egy kérdést...

De ez most lebukott 😄

2022. szept. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezt idegen emberektől kell megkérdezned egy anonim fórumon, akkor neked semmiképp nem kellene még gyereket vállalnod. A "csók" es babaváró pedig mire kell, ha jók az anyagi körülmények???
2022. szept. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

"A "csók" es babaváró pedig mire kell, ha jók az anyagi körülmények???"

Mondjuk arra, hogy lehetőleg jók is maradjanak.

2022. szept. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen, persze, nehogy maguk tegyenek érte, az államtól kell várni mindent. Az vállaljon gyereket, aki önerőből képes a felnevelésére.
2022. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

23évesen van lakhatásod (nem a párodé...)

Olyan kereseted amiből akar a gyerekkel ketten is megéltek.

Fix munkahely, ahova esetleg varnának is vissza.



23 évesen nem hiszem

Nem a babaváróra meg a csókra kell szülni

2022. szept. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!