Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig tart ez a korszak hogy...

Meddig tart ez a korszak hogy ha vele foglalkozok akkor minden oké, de ahogy elfordulok már kapaszkodik belém és nyűglődik?

Figyelt kérdés
Ha felveszem vagy legalábbis leülök mellé játszani akkor minden rendben. De így semmivel nem haladok. Nem foglalkozhatok 24 órát csak vele. Egész nap szórakoztatom megyünk babakocsival sétálni, vagy az udvarra ott mászik elvan. Egy perc nyugtom nincs. Gondolkodni nem tudok pár percet. Vagy meginni nyugodtan egy kv-t. Hogy lehet ezt kibírni? Mikor lesz jobb? Muszáj főznöm, mert ha nincs kész időben a kaja és éhes akkor azért ordít. De ha nem hagyja hogy csináljam. Pedig csak egy van. Nem is lesz több!! 🤯
2022. szept. 28. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szeparációs szorongás. Teljesen természetes életkori sajátosság. Minden gyereknél egyéni hosszúságú.
2022. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ennek lesz majd masfel eves kor korul egy masodik felvonasa, keszulj! :D

A meddig tart kerdesre sok biztatot nem tudok mondani. Nalunk az elso szepa 10 ho korul jelentkezett nagyon durvan, nem emlekszem meddig tartott. A masodik 20 ho korul, az kb 2 honapig tartott. Bar az enyemnel az esti altatasnal tetozott a dolog.

En ugy foztem, amikor kicsi volt, h hordozoban a hatamon vagy elol volt. Ugy mindent meg tudtam csinalni, es nyugi volt, nem nyugoskodott.

2022. szept. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Sokáig, sokszor túlságosan.

A saját időbeosztásodat kell átgondolni, lejjebb adni az igényeket, bevonni dolgokba, az is játék, és nem muszáj minden nap főzni, vagy tedd akkor, amikor alszik.

2022. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiamnál kb 1 hónapig tartott. Lányom ma 1 éves, 2.hónapja megy ez.

Én még így is meg tudom oldani az életem 😅

2022. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezért evett a gyerekem sokáig üveges kaját, ugyanez volt...Nálunk látható változás 1 éves kor után lett. Amúgy én is sokszor este főzök, egyszerűbb, mint rohangálni a konyha meg a szoba között, hogy rakjak össze 2 duplot... most is mindjárt megyek vissza a konyhába, a rizs már készen van :D
2022. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiam 16 hónapos lesz, még mindig tart🥴 kb fél éve kezdődött. A porszívózáson kívül nagyon nehéz bármi mást is csinálni tőle mert vagy sír vagy olyan dolgokat csinál amit nem szabad. Csapkodja a szekrényajtókat, elnyomkodja a mosógép programot, dobálja az öblítőt (már be szoktam tenni a mosdókagylóba ezeket, mert mindig ellopkodja, azóta ha véletlenül lent marad, ő is dobja bele xD), húzgálja a kábeleket stb.

Egyedül vagyok 3 gyerekkel, az első kettő már nagy, felső tagozatosok, szóval nap közben iskolában vannak, kénytelen vagyok én megoldani napközben a háztartást még ha nagy bosszúsággal is jár :D

2022. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!