Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyes kérdés? Ha nagyi megy...

Gyes kérdés? Ha nagyi megy gyesre hogy kell intézni? Neki személyesen vagy én is eltudom? Nyugdíjas. Kell valami papír neki róla? és még mit kell vinni? Szül anyakönyvi kivonat magán nyugdíj papír?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia lehet rosszul tudom de már nem lehet nyugdij melett gyesre menni vagy dolgozni mert akor az egyik pénzről moondjuk eben az esetben lre kell mondani a nyugdijról de lehet rosszul tudom és elmenni mégis !
2010. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na elnézést a hibákért vagyis lehet hogy el lehet menni csak akkor le kell hogy mondjon a nyugdijáról
2010. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy attol is fugg, hogy kell-e valasztania a nyugdij es a gyes kozott, hogy mikor ment nyugdijba. Allamkincstarhoz tartozik, nem? Szerintem oket hivd fel es megmondjak.
2010. szept. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!