Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabások, nálatok megy...

Kisbabások, nálatok megy otthon a tv?

Figyelt kérdés

Annyival szebb és boldogabb lenne az életem, ha mehetne napközben a tv, miközben a pici eljátszik a szőnyegen 😁

De mindenki azt mondja, hogy ne legyen bekapcsolva 😭😭😭

(tv adásunk nincs, hanem netflix és pendriven letöltve).

Ti mennyire veszitek a 0 tévét szigorúan? (8 hónapos kislány unatkozó anyukája 😅)


2022. okt. 4. 12:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk nem megy, 2 éves a kislányom. Ha menne, akkor egyből beszippantaná és csak azt bámulná. De hogy tudsz unatkozni egy 8 hónapos mellett? :O
2022. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
30%
Nem volt tv-nk az elso harom evben, nagyon karos nekik, mondjuk nem azert nem volt, hanem mert nem szerettuk, (elotte sem volt ). En a radioval elvoltam, elvagyok a mai napig, szol egesz nap.
2022. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%

Én a telómon nézem az hbo-t még én főzök, ő meg játszik 😅

Bluetooth os fülessel.

Közben mindig rápillantok hogy mit csinál (nekem konyhasziget vsn így pont a nappalira nézek)

de van h csak hallgatom még kiszaladok a gépbe berakni a mosást stb.



De egyébként nem hinném hogy 1 óra alatt még te tvzel, ő meg játszik agysorvadást kapna

2022. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
25%
Tv-nk sincs. Öt és másfél éves gyerekeim vannak, el se tudom képzelni, hogy egész nap, vagy órákig be legyen kapcsolva ilyesmi.
2022. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%

Lehet lepontozni, de nálunk megy. Megőrülnék, ha nem lenne bekapcsolva, és ne duruzsolna valami egész nap.

A kisfiam 13 hónapos, rá se hederít, egy-egy zenés reklámra felkapja a fejét, de játszik tovább.

Sőt ha nyűgös, be szoktam neki kapcsolni a baby sensory videókat, azok lekötik kicsit.

2022. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#5 ezt mondták többen is, hogy ha felnőtt műsor megy akkor nem érdekli a babákat.

Én nagyon sorozatos vagyok, mondhatjuk, hogy az az egyik hobbim :D

A kis-nagybabás időszak nekem úgy néz ki, hogy nem jön be 😬 a nemalvás miatt kb semmi erőm, a babás játékokra meg főleg nincs 😵😳

Elég erősen az önálló játékra van kondícionálva szegény :D

2022. okt. 4. 12:40
 7/35 anonim ***** válasza:
27%
Kerdezo, mondjuk ezen lehet el kellene gondolkodnod ... elozo hozzaszolasod
2022. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk megy ha egyedül hagyom főzés erejéig a babakarámban vagy evés közben, illetve hang nélkül feliratosan nézem a she hulkot szoptatás közben. Semmi baja nincs tőle. Nem hiperaktív, se nem tv függő.
2022. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Nálunk születése óta ment a tv.dose érdekelte. Kb 3 éves korában kezdett mesét nézni.addig én oda se kapcsoltam.

2022. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
68%

2 gyerekem van. 1 és 3 évesek

Születésüktől megy a tv.

En is tv mellett nőttem fel.

2022. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!