Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy verjem ki azt az érzést...

Hogy verjem ki azt az érzést a szivemből és a gondolatot a fejemből hogy nagyon szeretnék kisbabát és szeretnék anya lenni?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék anya lenni.23éves vagyok és régóta jelen van ez az érzés.Lehet hogy sokan furcsán néznek ha ezt egy 23évestől halják de én fiatalabb koromban is sokkal érettebben gondolkoztam mint a kortársaim.Jelenleg van kialakulóban egy kapcsolatom de még csak randizgatunk,randízgatunk.Úhy érezzük hogy mindkettőnk megtalálta az igazit.De ha el is jutunk odáig hogy gyerek vállalás az több év.És már nekem így is nehéz.
2022. okt. 4. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Pedig 23 évesen, “kialakuló” kapcsolat mellett igenis korai.


Nekem is volt egy hasonló dilim 20 évesen, aztán hál istennek elmúlt, és most várom az elsőket (ikrek), 28 vagyok. Így visszagondolva iszonyúan áldom az eget, hogy nem lett korábban gyerekem, ehhez hiába “gondolkozol éretten”, valóban annak is kell lenni.


Úgyhogy a kapcsolatodra koncentrálj, és ne azért, mert azért szeretnéd, hogy minél előbb gyereked szülessen, hanem mert tényleg jó az a kapcsolat.


Tanulj, építsd a karriered, függetlenedj. Ráérsz még ezen agyalni bőven.

2022. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Abban nem látok hibát, hogy vágysz rá. Én is 23 évesen szültem, és előbb szerettem volna, de akkor még nem tartott ott a kapcsolatunk nekünk sem. Szintén már tiniként kissé koravén voltam.

Szerintem tartsd szem előtt, hogy jelenleg egyetlen dolgot tehetsz a leendő gyermekedért, akire vágysz. Ha normális körülmények közé, és normális párral vállalod. Ehhez pedig idő kell.

2022. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy idő kell.és nem eggyik napról a másikra fog megvalósulni.
2022. okt. 4. 19:45
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Sok dolog van pedig az életben, amivel el tudja tölteni az időt az ember. Pláne ilyen fiatalon. Rengeteg hobbi, élet cél. Az rendben van, hogy egy nő vágyik gyermekre, de azon kívül is kell értelmet találni. Ha ez nem megy, akkor még szakember segítsége is szóba jöhet. De most van egy friss kapcsolatod, inkább arra kéne összpontosítani, hogy vele jól alakuljanak a dolgok, sokat legyetek együtt, utazzatok, bulizzatok, élvezzétek az életet.
2022. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Tűzz ki magadnak valami más, építő jellegű célt, például most van egy rakás ingyenes, államilag támogatott szakmai képzés, én is beiratkoztam egyre.

A gyerekvállalás óriási felelősség, leamortizálja a tested, lelked, minden idődet, pénzedet, gyakran a párkapcsolatot is, mindent - és nem lehet belőle visszalépni, kiugrani.

2022. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Az, hogy az ösztöneid mindent felülírnak, rohadtul nem azt jelenti, hogy éretten gondolkozol. Egy macskának, nyúlnak vagy muslincának jár azon az agya állandóan, hogy szaporodni kell, szaporodni kell, szaporodni kell. Egy embernek nem. Ennyi.
2022. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez nem ösztön.Hanem ettől lennék igazán boldog az életben.Miért bűn ha valaki szeretne családot alapítani? Az hogy valaki nem vállal gyereket és nem akar megállapodni és inkább az egész életét végig bulizza,piálja,stb azt nem kell másra is rákényszeríteni.
2022. okt. 4. 19:56
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

20 évesen 2 gyerekem volt, azóta eltelt jópár év meg volt a 25.házassági évfordulónk, és van egy 3.5 évesünk is.

Nekem így volt jó, mondjuk házunk volt, munkánk is.

2022. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem bűn gyerekre vágyni. De nem szabad ezt bármi áron művelni. Pl nem szabad, hogy a bimbózó kapcsolat rámenjen, mert elijeszted. Mindent a maga idejében kell megèlni, addig is temesd el a vágyat magadban, és koncentrálj arra, ami most van, a jelenben.
2022. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az is a felnőttség egyik ismérve,hogy tud az ember várni bizonyos dolgokra.

Nem azonnal máris rögtön akarja,mint a gyerekek!

2022. okt. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!