Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet az...

Szerintetek mitől lehet az ,hogy millió és egy okot/indokot tudok felhozni miért ne legyen újabb gyermekünk,s közben pedig minden nap arra gondolok,milyen lenne,ha lenne mègis?!

Figyelt kérdés

Teljes ellentmondás!

Ha papírra vetnèm a pro és kontra érveket ,sokkal több minden szólna elméletben a baba ellen.

Ha az eszemre hallgatok abszolút le tisztázom magamban ,hogy nem! Biztos nem...

Viszont ha a szívemre. Így már más ,mert akkor minden elméletben született gyermek "ellenes" gondolatom megsemmisül ,és a sok nehézsèg ellenére is simán vállalnám.

Amint viszont jön egy rosszabb nap, ( nehéz délután ,nyűgös,feszült estèk a gyerekekkel ) azonnal kijelentem magamban ,hogy én biztos ,hogy nem kezdeném ezt megint elölről. De a felhők elvonulnak ,a nap kisüt , és újra motoszkál bennem.. Milyen lenne ? Olyan boldog időszak volt az ,amikor mèg kis cseppek voltak. Szerettem mindent ami a terhességgel járt. A szüléseknèl is minden rendben volt. Anyagilag akadálya nem lenne. Nem értem, miért érzek így ,aztán meg úgy. Amikor határozottan kijelentem ,hogy ennyi ,több nem lesz. Jön a következő gondolat ,és ha ebben a hónapban nem jönne meg ? Izgatott leszek ,és kivirult..


Esetleg van más is ,aki hasonló érzésekkel küzd ?



2022. okt. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Èn is ìgy vagyok :D ha logikusan vègig gondolom nem bìrnànk. De vàgyom rà. Ilyen ez, a gyerek utàni vàgy felül ìrja a logikàt.
2022. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És megmarad csupán álomnak nálatok ?
2022. okt. 6. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, mèg forgatjuk a tèmàt, eldől :)
2022. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ezzel most mi is így vagyunk. 😅 De amint jön egy oké ,eldöntöttem ,jön egy következő gondolat ,de biztos ?! 😂
2022. okt. 7. 10:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a ferfiak mindig esszeruen dontenek, mi nok pedig erzelmi alapon.
2022. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!