Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbabás anyukák! Ti hogy...

Kisbabás anyukák! Ti hogy fogadnátok ha valaki elmondja, hogy a párotok/férjetek kikezd másokkal?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a kérdés ebben a kategóriában maradna, mert olyan nők válasza érdekel, akiknek jelenleg kisbabájuk van.


Szóval van egy ismerősöm aki barát, de nem túl közeli. Régen nagyon jóban voltunk, ma már nem annyira.


Biztos forrásból tudom, hogy a párja a munkahelyén fogdossa az ott dolgozó nőket, ami már alapból gáz, de még csak nem is beleegyezéssel, hanem akaratuk ellenére, pl ebédnél ráteszi a kezét a combjukra az asztal alatt meg ilyesmi.

Az a biztos forrás, hogy a főnökük nagyon jó barátom, és panaszkodtak neki a nők, és elbeszélgetés lesz a fickóval az ő kérésükre, hogy allítsa le magát.


Viszont ez így el lesz tussolva, és nem tudom, hogy én lennék-e a szemét hogy szétverek egy családot hogy elmondom, viszont a másik oldalon meg ott van, hogy egy szexuális ragadozó, vagy ahhoz hasonló, megússza... belefolyni se lenne túl jó. Sok minden bonyolítja még a sztorit.


Ti minek örülnétek? Mondjam, ne mondjam?


2022. okt. 9. 14:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tudni akarnék róla. De vannak nők, akik úgymond a hírhozóra haragszanak, nem a férfira. Ugye akár el sem hiszik az infót, főleg bizonyítékok nélkül.

Az is gáz ebben a történetben, hogy a munkahely így áll a szexuális zalkatás témájához. És hogy az összes zaklatott nő beletörődik, hogy el lesz tussolva az ügy...

2022. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem a te dolgod. Ha valami történt valóban ott a munkahelyén a hölgyek és a férfi között, akkor annak következménye lesz. Amit leírsz, az zaklatás, amiért minimum fegyelmivel ki fogják rúgni a fickót, de jobb esetben indul ellene eljárás is.


Az, hogy egyébként a feleségével hogyan viselkedik, vagy mit mondanak el egymásnak, már nem a te dolgod. Semmi közöd a magánéletükhöz. Ha elmondod a feleségnek, még akkor is, ha igaz, amit mondasz, te szarul jönnél ki belőle. Eleve te, ha jól értem, nem is dolgozol egy helyen a fickóval, szóval attól, hogy valaki mondott valamit, még nem biztos, hogy úgy is vannak a dolgok. Csak akkor lenne biztos az infód, ha te magad is látnád a két szemeddel, hogy mit csinál,enélkül csak pletykát tudsz. Semmi értelme, hogy te legyél az áruló vagy rossz mindkettő szemében. Az nyilván más dolog lenne, ha rákérdezne nálad erre a dologra.

2022. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem kikellene rúgni a fickót, akár feljelentést tenni és akkor kitudódna és nem rám kellene háruljon ez a nem túl élvezetes feladat.


Lehet, hogy annyival kiegészíteném (tényleg sokat kellene írjak hogy teljes képet kapjatok, de esküszöm a leg szappanoperásabb ismerősöm) hogy ő, a lány se egy matyóhímzés jellemre, nem véletlen távolodtunk el, viszont hűtlen jellem ide vagy oda, mégse akarnám hogy a szegény gyerek pl egy ilyen apa mellett nőjön fel.

2022. okt. 9. 14:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel ismerem akinek panaszkodtak a nők, szerintem megpróbálom rávenni hogy rendesen járjon el, ne legyen eltussolva. Az senkinek se használna.
2022. okt. 9. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Lehet névtelen bejelentést is tenni a rendőrségen. Ha mindenáron segíteni akarsz, vagy belefolyni ebbe, akkor inkább ezt az utat válaszd, vagy hagyd annyiban a dolgot.


Amúgy nem normális, hogy el akarják tusolni. Én biztosan nem hagynám, ha engem zaklatna valaki. Meg mondjuk a főnököt sem értem, neki kellene az elsőnek lenni, aki rendkívüli felmondással kirúgja a férfit és még a rendőrséget is értesíti.


Ami a feleségét illeti, ha nem vagytok közeli jó barátok, akkor én nem mondanám el, tök felesleges lenne magadnak csinálni feszültséget. Inkább távolodik el ezektől a népektől.

2022. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy a feleség nem tud róla. Van ismerettségi körben ilyen, tudja a felesége, de eltűri. Szerintem ne ártsd bele magad, írtad, hogy nem is közeli barátnőd már.
2022. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a főnökömnek panaszkodnék hasonló esetben, hanem rögtön a rendőrségen tennék feljelentést. Amúgy nem kell szólni, nem vernél szét egy családot, a barátnőd valószínűleg tisztábn van vele, hogy egy segghez ment feleségül.
2022. okt. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Full szappanopera minden amúgy náluk. Nem bírnék úgy élni. Nem folyok bele, de megpróbálok valamennyire a háttérből segíteni. Nem biztos hogy el lesz tussolva, de amennyiben a nők nem akarják feljelenteni, nem tudom mit lehetne tenni.


Szerintem annak az elbeszélgetésnek a vége kirúgás lesz, nem részletezték nekem.

2022. okt. 9. 14:45
 9/15 A kérdező kommentje:
A háttérből segítés alatt azt értem, hogy gyakrabban ráírok mizu, hátha tudok lelkitámaszt adni, ha tudja, hogy mi folyik körülötte, meg beszélek a jóbarátommal, hogy az elbeszélgetés nem hiszem hogy elég.
2022. okt. 9. 14:47
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Eleve már az a gáz, hogy a főnök neked kiteregette a munkahelyi dolgot az ismerősről.

Azt vágod, hogy ez sem épp etikus..

Én nem lennék, se szarkeverő, sem hírvivő, pláne olyan pichaszájú, hogy kamu lelkitámaszt akarnék nyújtani olyannak, aki nem hiába már nem közeli baráto...

2022. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!