Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Törölték volna ezt a kérdést?

Törölték volna ezt a kérdést?

Figyelt kérdés
Pár órája néztem ezt a kérdést amiben a kérdező szerint a terhesgondozóban várakozók szomorúak pedig ő szerinte ez egy csoda és a férja 1 milliót keres meg minden...jött rá vagy 40 komment kb? Utána hova lett mert nem találom, figyeltek között se. Már az elején éreztem, hogy kamu de lehet ha törölték akkor kamu volt? Ilyen kamu hergelő? mert válaszaiból nagyon annak tűnt...

2022. okt. 12. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jelentették, akkor simán törölhették ..
2022. okt. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos gucciban jár védőnőhöz 😂
2022. okt. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Kár hogy nem olvastam, az este csak átsiklottam felette. Tuti valami felkoppintott picsa kérdése volt.
2022. okt. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Eleve kamu.Ha az ő férje ilyen jol ketes,akkor ő miért nem magánhoz jár ?Mit keres egy váróban?
2022. okt. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Pont most kerestem azt a kérdést.

Tegnap nem szóltam hozzá, csak végigolvastam. Meg akartam várni, amíg befejeződik a kommentelés.

1. ha valódi volt, akkor tipikus példája a görcsös önigazolásnak: a kedves Kérdező vég nélkül ömlengett a tökéletes életéről, miközben kétségbeesetten ragaszkodott ahhoz, hogy mások hasonló élethelyzetben vele ellentétben boldogtalanok, és ehhez a teóriához keresett megerősítést. Ez a jelenség azoknál fordul elő, akiknél valami ordas nagy gond van otthon és súlyos önértékelési gondokkal küzdenek, de még maguknak sem vallják be, hanem inkább keresnek olyan embereket, akik még náluk is boldogtalanabbak (akár helyes a meglátásuk másokat illetően, akár nem). Szakértői segítséget akartam javasolni a hölgynek, de mostanra eltűnt a kérdés...


2. ez a valószínűbb: troll volt, és mivel gyakran egyik szava ütötte a másikat a válaszolgatás közben, jelentésre került.


Kár, mert nem sűrűn látni ilyen jó, nyilvános esetet a kiüresedésre és kétségbeesésre - már ha minden szava a valóságot tükrözte :)

2022. okt. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlpörögnek a moderátorok az oldalon mostanság.
2022. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor törölték igaz? mert sehol nem találom de még olvastam volna kommenteket :D
2022. okt. 12. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó kis párbeszéd alakult ki ott, kár, hogy kitörölték azt a kérdést 😅
2022. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!